Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha volt a BKK-felé tartozásom...

Ha volt a BKK-felé tartozásom amit nemrégiben kifizettem, akkor én rajta vagyok a BAR listán?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 13:50
 1/7 anonim válasza:
78%
Attól függ, hogy ki kezelte a tartozás behajtását. Ha bármelyik bankba bemész, kérhetsz díjmentesen KHR adatszolgáltatást, azon rajta van, ha felkerültél a BAR listára.
2021. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Abban az esetben, ha a BKV egy bank behajtójával köt megállapodást, a bliccelők banki adósokká válnak, így nemfizetés esetén könnyen bekerülhetnek a KHR-rendszerbe, azaz hírhedtebb nevén a BAR-listára.
2021. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dr. Murzsa György végrehajtótól jött egy levél amibe le van írva hogy mennyit kell fizetnem és a bankszámlaszám amire küldenem kell a pénzt. Én ezt nemrég kifizettem teljesen, de már küldtek ki 3 éve egy papírt arról hogy tartozásom van feléjük csak nem foglalkoztam vele sajnos.. 120.000-ot kellett kifizetnem. Viszont nem tudom hogy ilyenkor fel kerülök-e a BAR listára vagy sem. Egy hitelt szeretnék felvenni, azért kérdeztem.
2021. júl. 22. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
99%, hogy már fent is vagy.
2021. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Az a lista a banki adósokkal foglalkozik, a régebbi neve mutatta is.

Az adótartozás sem kerül oda.

2021. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. júl. 22. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

A BKK nem bank.

A pótdíj még nem hitel.

Semmi köze a KHR (BAR)-hoz.

2021. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!