Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan találhatnék uzsorást?

Hogyan találhatnék uzsorást?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Inkább egy barátot/ismerőst keress.

Amúgy ahol van (falvakban pl. vagy ahol általános a mélyszegénység) mindenki tudja, hogy kihez lehet fordulni ilyen esetben.

Viszont a kamat 10% körül van (azt általában nem teszik hozzá, hogy naponta, nem pedig havonta.) és ha valaki 'elfelejt' fizetni gyakran éri szerencsétlen baleset, ahol eltörik a keze/lába..

2021. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Bemész a helyi kocsmába stb. körbekérdezel és biztos kapsz néhány ajánlást...
2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos nincs olyan családtagom vagy barátom aki segíteni tudna.

#2 Próbáltam de eddig nem jártam sikerrel.

Esetleg az olyan facebook profilok amik magán kölcsön néven futnak?

2021. júl. 17. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzre van szükséged? Mi a fedezet? Ezekre a kérdésekre készülj fel!


Nem tudsz valamit beadni a zaciba? Esetleg a jófogáson eladhatsz dolgokat. Adhatsz vérplazmát is pénzért.

2021. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak uzsorástól lehet kölcsönt felvenni.

Lehet teljesen szabályosan is. Csak találsz-e olyat, aki ad. Én például ingatlan fedezet nélkül biztosan nem adnék egy centet sem kölcsön senkinek. A családtagok közül is csak néhánynak.

2021. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy megy, mint ahogy elképzeled. Nem olyan, hogy bejelentkezel egynél, hogy Kiss József vagyok, kéne 100.000, megadom becsszó, Kunszentpéteralsópusztai lakos vagyok, Jegenye utca 2, ott megtaláltok, ha gond lenne.

Mindenki ismer mindenkit kis faluban szokás ez, gyakran nem is pénzt, élelmiszert adnak kamatra. Az uzsorások is tudják, hogy bűncselekmény, amit csinálnak, nem állnak le olyannal, akit nem ismernek vagy nem ajánlás alapján megy oda.

2021. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Cofidis, Provident, BÁV zàlog, Cetelem. Ezeknél a THM 20-50% közt mozog ami már nagy jóindulattal is uzsora kategória
2021. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz!!!!!!
2021. júl. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Add el amid van,mert így nem tudsz zsozsót keresni..

Jóindulatból mondom,ha uzsoráshoz mégy,akkor nyomorékká vernek,vagy megölnek

2021. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!