Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találhatnék Home...

Hogyan találhatnék Home Office munkát?

Figyelt kérdés

Melyek azok az állások, ahol leginkább előfordul? Illetve Tolna megyében van ilyen cég, ahova általában keresnek embert?


Szerintem elég ritkán keresnek ilyen munkarendbe munkavállalót (kivéve betterware, avon, oriflame..nem ezekre gondolok most).

Egyetemista vagyok gazdálkodási és menedzsment alapszakon, éppen ezért keresnék olyan munkát, amely mellett több időm van a tanulásra, illetve én osztom be a munkarendemet. Eddig pályakezdőként nem vettek fel sehova, ahol lett volna ilyen lehetőség. Konkrétan a covid alatt szó szerint sehova nem vettek fel igazából, még Pennybe se, mert ugye sulizok. Tehát azért sok helyen próbálkoztam de mindig volt kifogás. Természetesen szívesen be is járnék munkahelyre betanulni, dolgozni benne. Nagyon örülnék neki.


2021. jún. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak állástól függ, hanem munkaadótól, azon belül főnöktől.

A legtöbb irodai munkát lehet otthonról végezni, a munkaadótól függ, hogy hány napot engedélyez otthonról. Az meg részben a munkavállalkótól is függ: mennyire tudnak önállóan dolgozni, mennyire bízik meg bennük a főnök, hogy otthon nem játszani fognak, mennyi ideje dolgoznak a cégnél, stb.

Kedőként ne az legyen már a legfontosabb, hogy otthonról dolgozhass ha egyszer azt írod, hogy sehova nem vettek fel senkit, hanem egy olyan munkát akarj találni, ami tetszik és ahova felvesznek. A HO-nak a fontossági lista végén kellene lennie.

Nem is értem, hogy miért olyan fontos neked, hogy otthonról dolgozhass. Ha dolgozni kell, akkor nem tudsz tanulni, mindegy, hogy otthon vagy, vagy a munkahelyen. Kezdőként nem fogsz olyat találni, ahol betanítás után azt mondják, "akkor most ne is lássunk, dolgozz otthonról úgy és akkor, ahogyan és amikor akarsz".

2021. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jelenleg dolgozom, kereskedelemben és sajnos elég nehézkesen mentek a vizsgáim. Úgy gondoltam, hogy akkor megspórolnám a következő vizsgaidőszakban (decemberben) mondjuk az utazást, tömegközlekedést idővel, mivel falun élek és sok időm megy el vele. Természetesen azért kérdeztem, mert nem értek hozzá és ahogy említettem a fenti szövegben, az elején gondolom van betanulási időszak, amire mindenképp be kell (gondolom) járni és be is mennék. Nem létfontosságú, csak egy fokkal könnyebb lenne. :)
2021. jún. 22. 21:26
 3/3 ascelpius ***** válasza:
Pénzügyi vagy supply chain-ben nézelődnék ilyen szak mellett, ezek nagy része otthonról is végezhető, ahogy a sima adatrögzítői munkák
2021. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!