Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 50 évesen, érettségivel, némi...

50 évesen, érettségivel, némi informatikai (nem csak Office) ismerettel és angollal szerintetek mennyi fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Még nincs konkrét állás, valamilyen irodai munkára gondoltam. Most egy webáruházban írok termékismertetőket, töltögetek ki adatokat, stb., elég kevés pénzért.
2021. ápr. 30. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sokra, de ez inkább a pozíciótól függ. Érettségivel irodában nem ismerek olyat aki 250 felett kapna nettóban és nincs semmi extra IT tudása.
2021. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
bruttó 300-350
2021. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Először ki kellene nézni az irányt. Amíg nem tudsz megfogható dolgot becélozni, addig vakon lősz a minimálbérre.


Ha marketing felé húzol, ott vannak a Google képzései.

Ha tartalomgyártásban akarsz dolgozni, akkor portfóliót kellene építeni.

Ha webfejlesztés felé, akkor Udemy kurzusok.

Sorolhatnám reggelig.


Ma már 50 évesen gépelni meg adatrögzíteni nem vesznek fel, megkapnak egy frissen gimiből szabadultat, aki hozzád képest 10x sebességgel gépel és fele annyit kér.


Szóval én azt javaslom, hogy olvass sokat, válassz irányt, tanulj és készülj fel rá, és utána keress munkát. 1 évet beleteszel és dupla annyit kapsz, mint ha most csak úgy vaktában lősz.

2021. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"némi informatikai (nem csak Office)"


Azért jó lenne tudni hogy ez egész pontosan mit takar.

Vannak mondjuk keretrendszerek, amiket be tudsz üzemelni nulláról, menedzselni stb...?

2021. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1 Még a 200e is sokkal több lenne, mint a mostani

#3 A marketing és a tartalomgyártás sajnos nem állnak túl közel hozzám, és ilyenekre szerintem inkább diplomásokat keresnek. Ilyen gyorsképzett webfejlesztőkkel pedig tudtommal telítve van a piac. Abban mindenesetre egyet értünk, hogy tanulni sosem késő, majd kitalálok valamit. "... megkapnak egy frissen gimiből szabadultat, aki hozzád képest 10x sebességgel gépel és fele annyit kér." - ez utóbbival vitatkoznék, szerintem éppenhogy nagyon el vannak szállva a pályakezdők a bérigényeikkel. A gépelés sebessége pedig többnyire nem a legfontosabb kérdés, hacsak nem 1-2 ujjal pötyög valaki. Most is elég sokat gépelek. Bánom, hogy nem szántam rá régebben pár napot/hetet a gépírásra, de azért így sem megy olyan lassan.

2021. ápr. 30. 09:41
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 Régebben tanultam programozni, persze semmiképpen nem nevezném magam programozónak, ebben volt minimális assembly, c/c++, java, html, css, javascript, a nagy részüket már el is felejtettem, inkább csak arra célzok, hogy nem ijedek meg, ha meg kell tanulni egy új rendszer kezelését. De itthon nem szeretnék feleslegesen tanulni, éppen eleget vesztegettem már erre.
2021. ápr. 30. 09:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs komoly szakmai ismereted, sem végzettséged, sem tapasztalatod, sem protekciód.


Marad a gyár vagy a kereskedelem. Vagy képezd magad!

2021. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Tudom, valóban valamilyen továbbképzés lenne a legjobb, csak még nem tudom, milyen területen, mert itt kezdőkkel tele van a padlás, más viszont annyira nem érdekel, hogy százezreket szenteljek egy jobb tanfolyamra. Mindegy majd kitalálok valamit, köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 30. 13:16
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Angol felsőfok ->> Sisco CCNA majd CCNP Enterprise


CCNA: Fizu:Bruttó 550 pótlékokkal + némi cafeteria.


CCNP: Nincs műszakozás, bruttó 800

2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És mihez értesz?
2021. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!