Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék munkát?

Hol találhatnék munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

21 éves lány vagyok, 2.5 éve munkát keresek eddig eredménytelenül.

Végignezem minden nap a Professiont, a Jooblet, a Jófogást, a közigállást, a helyi újságokat, facebook csoportokat, illetve a marketplacet is. És semmi.

2.5 év alatt nem is tudom hány helyre jelentkeztem és mindössze ha 5 ember visszajelzett hogy már nem aktuális, már betöltötték, vagy ha felhívtam vagy fel se vették vagy már nem keresünk, az önéletrajza alapján nem felelt meg. Ezek a válaszok és úgy érzem beleőrülök. Kissé úgy érzem depressziós vagyok mert az életem és a gondolataim a munka körül forog(nak), hogy míg más ott a gyárban, vagy bárhol én meg itthon vagyok..Tisztában vagyok vele, hogy a koronavirus miatt rengeteg ember elvesztette a munkáját, de már jobb a helyzet.

Haszontalannak érzem magam, hogy felesleges az életem.


Változtatni szeretnék, így kérlek áruljátok el, hogy kell munkát keresni?

Mit csinálok rosszul?


Én már bármit vállalnék. Szívesen takarítanék, mennék gyárba, árufeltöltőnek..

Mindenhol csak férfimunkát találok, hogy ács, kőműves, burkoló, autószerelő.. Női munka pedig kimerül a műkörömépítésben és a fodrászoknál..


Kérlek ha bármi tipped van oszd meg velem.

Köszönöm, hogy elolvadtad.


2021. máj. 17. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
2,5 év alatt csak az nem talál munkát, aki nem akar. Gyárba bárkit bármikor felvesznek, ugyanígy árufeltöltésre, takarításra is. Most foghatjuk a pandémiára, hogy nincs munkád, de 2,5 éve még nem volt ilyen gond.
2021. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyárakban rengeteg nő is dolgozik, ha megírod hol keresel munkát, konkrét helyeket is tudok mondani a környékeden.
2021. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Merre keresel munkát?


Esetleg ha van jogsid sofőr állás is szóba jöhet,ha tetszik akkor tovább is mehetsz,pl;busz,kamion,villamas,vonat vezető is lehetsz.

Mávhoz álltalában mindig keresnek embereket,szerintem a volánhoz is keresnek.

Ott helyben ahol élsz,szép sorjában hívd fel a kisebb és nagyobb cégeket,van e nálunk állás lehetőség? Nem mindenki hirdet.

Esetleg ha bátrabb vagy menj be személyesen és érdeklődj úgy,kissebb cégeknél még a főnökkel is össze tudsz futni.

Lássák rajtad hogy magabiztos vagy,akarsz dolgozni,légy vidám és magabiztos,monda azt nekik amit te is szívesen hallanál ha pl te keresnél alkalmazottat.


OKJ-s tanfolyamok vannak a munkanélküliben is,válassz hát ha van olyan ami neked is tetszik.


Sok sikert,majd írj mizus?

2021. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg 21 évesen tanulhatnàl valami piacképes szakmát és/vagy nyelvet. Amúgy szerintem is aki keres az talál. Pont,h a tanultaknak nehezebb. Pl. gyári munkára folyton keresnek embereket.
2021. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mo. melyik részén keresel munkát? Bp.-en van nem egy gyár ahova tapasztalat nélkül felvesznek! Én is tudok párat írni. Vagy elvégzed az őri tanfolyamot és őrnek állsz.
2021. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a környéken nincs, akkor keress olyat, ahol adnak szállás.


2,5 év alatt 2 okj-t lehet elvegezni kB.


Nőként is tudok olyat, aki Targoncás pl, máris jobban felvesznek szinte bármelyik raktárba, ha megvan a jogsi hozzá.

2021. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Melyik megyében keresel?

Ha gondolod szívesen segítek.

2021. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Somogy megye. Annak is a legalja.

Nincs jogosítványom. Csak érettségim van és egy dajka és egy bébiszitter papírom.

A munkaügy a vírushelyzetre hivatkozva nem indít tanfolyamot. Tudom mert 3 havonta járok.

2021. máj. 19. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Komárom-Esztergom megyében rengeteg gyár van, oda akár irodara is mehetsz érettségivel.

Szállás is biztosított, néhány hónap gyűjtés után albérletet is tudnál fizetni.

2021. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk dajkákból hiàny van én úgy tudom. Menj el ovikhoz bölcsikhez és add le úgy az önéletrajzodat. Kórházakban is így működik,nem hírdetnek meg mindig mindent, csak leadod és ha hiány van felvesznek. Amúgy gyerekosztályra segédápolónak beadhatod.
2021. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!