Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új bankot keresnék. Melyik...

Új bankot keresnék. Melyik ajánlanád?

Figyelt kérdés

Dél takarékos voltam, vagyis még vagyok. De már nagyon unom. Lejárt a kártyám, küldtek másikat. rá 2 hét múlva küldtek mégegyet, mert az visa, vagy mi és nagyon menő. Azóta alig tudok neten vásárolni, mert valami netes kód kell. Bementem, a csinibaba, aki a haját csavargatta végig, kijött az automatához segiteni. Sikerült a pin kódot átállitania.. na meg ilyen apróságok miatt elég volt...

Az otp-t sokan szidják, hogy sokat von le. Sokan meg oda vannak érte.

A cib bank mindig csak 1-ig van nyitva, ha valami gáz van, nem tudnék bemenni, 2-ig dolgozom.

Melyiket ajánlanátok? :)


2021. júl. 14. 13:19
1 2
 11/12 Kocsis F. válasza:

A 9. hozzászóláshoz: a hivatkozott számlacsomag a CIB Bank "CIB ECO" csomagja. A kondíciókat itt lehet érdemben megtekinteni: [link]

A Bankmonitoros szerződéskötés leírása nagyon elnagyolt! Ami kiderül belőle: a második évi számlavezetési költséget átvállalják. A harmadik évtől fizetni kell. Nem említi a kondíciós lista, hogy a 20 eFt feletti utalások díját is átvállalják és ha igen, meddig? Az éves kártyadíjat szintén (a 2. évtől)? Mert ha nem, az húzós... A külföldi kp. felvételtől fentebb írtam...

Ettől függetlenül nem rossz a számlacsomag, csak nem látom, hogy mitől kiemelkedően jobb a többi bankénál...

2021. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem látom ezt olyan kiemelkedően jó számlacsomagnak. Személy szerint a mostanihoz képest több tízezer forintot fizetnék a banknak évente, amit most nem kell. De ti tudjátok...
2021. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!