Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkát keresnék.16...

Otthoni munkát keresnék.16 éves vagyok . Ajánlana valaki ilyen munkát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

ha nem tudsz "programozóul" akkor nem valószínű, hogy távmelót tudnál vállalni.


Én is azt hittem gyerekként, hogy majd itthonról dolgozhatok, ezek a bedolgozós melók, piramisjátékok, stb. de egyszer fel kell nőni.

2009. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz jól fotózni, rajzolni? Ha igen, próbáld ki ezt:

[link]


Ha pedig annyira otthon vagy egy témában, hogy tudsz róla rendszeresen írni, készíthetsz weboldalt, amire elhelyezhetsz pl. google adsense hirdetéseket, van egy nagy látogatottságú hely, aminek egyszerű a kezelőfelülete, tehát nem kell tudni webes kódolást:

[link]

2009. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Tanulj meg varrni és varrj, add el a neten. Érdemes olyan dolgokat ami itthon nem nagyon beszerezhető, azért jól fizetnek.

Ha meg tudsz valamilyen nyelven akkor fordításokat is csinálhatsz. Önéletrajzok meg mindenféle.

Én is ezeket csinálom 2 éve, 16 vagyok. Emellett zongorát tanítok, korrepetálok, ezeket is itthon. Meg még sok mindent de azt nem itthon:D Csináld amihez értesz.


(És csodálkozok mikor felnőtt emberek nem találnak munkát... fura, én találok mindig, nem is egyet és még végzettségem sincs.)

2009. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
23:29 - Igen, amíg diák voltam, nekem is mindig volt munkám, diákoknak mindig van.
2009. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

: 11-12 23:29


a fordítás hülyeség...


Nem ismered a google fordítót?


Meg nem azért de ki bízna egy szakmai önéletrajz vagy pályázati anyag lefordítását egy 16 éves gyerekre?

2009. nov. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

04:03 - A google fordító pocsék, csak szavak szintjén fordít, de azt is csak a legelemibbeket, ha az a szó más szövegkörnyezetben mást jelent, azt a google fordító már nem veszi figyelembe.

Egyébként én rábíznám egy szakmai szöveg fordítását olyan emberre, aki kiválóan ért hozzá, nem érdekelne, mennyi idős, csak sok pénzem nincs ezt kifizetni, szóval ha olcsón dolgozik, csak akkor. De így vannak vele sokan, szóval sok pénzt valóban nem biztos, hogy hoz. :-)

2009. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Én tudok!

Írj privit, és beszélünk!


Anett

2009. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajna valami oknál fogva nem tudok neked privit küldeni :S de remélem azér fel tudjuk venni a kapcsolatot
2009. dec. 6. 11:57
 9/9 anonim válasza:
utolsó előttinek: engem is érdekelne otthoni munka!Hogy lehetne írni neked?
2009. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!