Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lejart bankkartya, ilyenkor...

Kerdesekkel teli kérdése:

Lejart bankkartya, ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

Nem vettem eszre, hogy kozeleg a lejarati datum a bankkartyamat illetoen

A fizetesem teljes osszeget erte utaltak nekem el.

most az igy eluszott?

a bankomhoz a hetvege miatt nem tudtam bemenni

de holnap mar megyek, utanna jarok

csak nagyon aggodom...

Kifizetik?

aznap meg is van?


2021. júl. 11. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fizetésed a bankszámlán van, nem a bankkártyát. Attól még hogy lejárt a bankkártyád a fizetésed ugyan úgy ott van a bankszámládon.
2021. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fizetés a számládon van, nem a bankkártyán.

A fizetést megkapod.

A lejárt bankkártya helyett a hónap végéig kiküldik neked a címedre az új bankkártyádat. Mellett lesz egy levél, hogy hogyan tudod aktívvá tenni az új kártyát.

2021. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Es holnap meg is kapom az osszeget, ha bemegyek?

vagy tobb idot igenyel?

2021. júl. 11. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A bankkártya a rajta levő érvényességi dátum /hónap/ utolsó napjáig érvényes. Ha 07/21 a kártya előoldalán a lejárati dátum, akkor a hónap végéig, 2021. július 31-ig felveheted vele a számlán levő pénzt.

Ezért nem érdemes bankfiókba bemenni, mert bankfiókban felvenni drága mulatság.

2021. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze ha mégsem vennéd fel a mostani bankkártyával, a pénz akkor is a számládon marad. És az új bankkártyával is fel lehet venni automatából is, vagy fizethetsz az új kártyával is. De ha mindenképpen a fiókban akarod felvenni, az is lehetséges, csak sok díjat kell ráfizetned.
2021. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ahogy írták nem a bankkártyádra megy hanem bankszámládra!

Ha pedig lejár a bank kiküld a címedre egy új kártyát, szóval nincs mitől tartanod, fölöslegesen idegeskedel.

2021. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ja igen ha félre érthető lettem volna, a bankkártyád a bankszámládhoz van csatolva, csak bankszámlán van a pénz, a bankkártyával amivel pedig tudsz fizetni.
2021. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2021. júl. 11. 23:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!