Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon megkapjuk a 10 millió...

Vajon megkapjuk a 10 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés
Ha én 9-es kódú táppénzen vagyok (nettó 280ezer Ft körüli összeg), a férj nettó jövedelme átlag 700 ezer Ft, és egyedül csak egy havi 60000 Ft-os lakástörlesztő van jelenleg, akkor mennyire valószínű, hogy megadják a babaváró hitel teljes összegét? Vagy ez táppénz alatt esélytelen?
2021. júl. 5. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bankfüggő, van, ahol a táppénz egyáltalán nem vehető figyelembe, van, ahol a terhes táppénz ideje alatt már a gyeddel számolnak és van, ahol a teljes összeggel, de szerintem is rendben lesztek, a férjed jövedelme bőven elég a babaváróhoz még a lakáshitellel együtt is, bár nem írtad, hogy miből származik, milyen szektor és ha pl alkalmazott, akkor mióta dolgozik a jelenlegi munkahelyésn, ha pedig vállalkozó, azt mikor kezdte és milyen adózás? Én is tudnék rémtörténeteket mesélni, de általában mindegyiknél kiderült, mi nem tetszett a banknak. (Egy hozzáértő).
2021. júl. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es, köszönöm neked is a választ. Alkalmazotti státuszban dolgozik cirka 10 éve, gyakorlatilag megszakítás nélkül. A jövedelme körülbelül 10%-a rendszeres túlóra, nem tudom hogy ezt mennyire veszik figyelembe. Pénzügyi cégnél van IT területen. Gondolom ez viszont nem fog hátrányt jelenteni.
2021. júl. 6. 07:50
 13/14 anonim ***** válasza:
sima ügy lesz, ne izgulj, árt a babának :)
2021. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A próféta szóljon belőled :)
2021. júl. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!