Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon megkapjuk a 10 millió...

Vajon megkapjuk a 10 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés
Ha én 9-es kódú táppénzen vagyok (nettó 280ezer Ft körüli összeg), a férj nettó jövedelme átlag 700 ezer Ft, és egyedül csak egy havi 60000 Ft-os lakástörlesztő van jelenleg, akkor mennyire valószínű, hogy megadják a babaváró hitel teljes összegét? Vagy ez táppénz alatt esélytelen?
2021. júl. 5. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A te táppénzedet valszeg nem fogják figyelembe venni, de a férjed fizuja elég lesz a 10 millióhoz.
2021. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
100%, hogy megadják.
2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Na most erosen elgondolkoztam hogy jelentsem a kerdest mint "provokativ" mert gondolom te is tudod hogy megadjak, hacsak nem hagytal le egy 0-t a lakastorleszto osszegerol. Persze van egy rakat mas feltetele is babavaronak, azokon meg megbukhattok.
2021. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Képzeld, tévedsz. Ugyanis pont ma olvastam olyan beszámolókat, mely szerint havi nettó 800ezerre nem adták meg a teljes összeget valakiknek, mert már táppénzen volt az anya. Korábban valóban meg sem fordult a fejemben, hogy ez akadály lehet. Van ahol azért utasították el a hiteligénylést (ismerősök), mert az egyik fél nem Magyarországon született, bár már magyar állampolgár. (Hova tovább ez is fennáll nálunk, nem csak a táppénz, de ezt már bele sem írtam a kérdésbe, hiszen alapvetően nem lenne feltétele a hitelnek.) De jelentsd különben, nagy ívben teszek a frusztrációdra.
2021. júl. 5. 17:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és szerencsétleneket már 3 bank utasította el indoklás nélkül, holott elvileg csak egy kocsitörlesztőjük van.
2021. júl. 5. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

"3 bank utasította el indoklás nélkül"

"azért utasították el a hiteligénylést (ismerősök), mert az egyik fél nem Magyarországon született"


Most akkor dontsd el hogy indoklassal vagy indoklas nelkul utasitottak el.

Tappenz nem problema, az se problema ha a feleseg munkanelkuli. Ha elutasitjak akkor valoszinuleg valami egyeb oka van.

2021. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim úgy kaptak 5 millió ft lakáshitelt, hogy anyukám nettó 170 ezret keres gyári munkásként, apukám pedig csak heti 25 órás munkára van bejelentve és hivatalosan nettó 100 ezret keres.


Amúgy meg engedékeny bankhoz kell menni. Mi pl a K&H-nál vettük fel, mert azt olvastam sok helyen, hogy ők az egyik legrugalmasabbak, legmegengedőbbek és mellékesen még náluk az egyik legolcsóbb is a hitel.

2021. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Menj már innen :D Nem igaz :D

Segítek, mert látom magadtól nem sikerül összerakni. Egy bank megindokolta, a többi meg nem.

2021. júl. 5. 17:50
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, köszi, majd megpróbálok én is körülnézni ilyen fórumokon. Egyszerűen nem értem azt sem, hogy miért találok ennyi "rémtörténetet" látszólag minden reális ok nélkül elutasított vagy részben elutasított babaváróról. Azt is ma tudtam meg, hogy a táppénzt (nem betegszabadság) gyakorlatilag úgy kezelik, mintha nem is lenne jövedelmem. Ezek után házvásárlásról meg már nem is nagyon merek álmodozni. (Bár gondolom valakinek ez is provokatív...)
2021. júl. 5. 17:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokszor ezeknem a remtorteneteknem nem arulnak el fontos infokat, hogy mondjuk negativ KHRes, napi bejelentessel dolgozik, vagy esetleg csak minimalberre van bejelentve, esetleg annyi egyeb hitele van ami melle mar nem fer be babavaro.

Babavaro hitelt a legkonnyebb megkapni minden hitel kozul gyakorlatilag, akinek nem adjak meg az valamit nagyon rosszul csinal.

2021. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!