Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért éri meg a Revolutnak...

Miért éri meg a Revolutnak 20.000 Ft ot fizetni azért, hogy meghívjak embereket?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a revolut nem fizet ennyit.


A transferwisenál van még iylen asszem, de ott sokakat meg kell hívni hozzá, és mindegyiknek x öszegű tranzakciót le kell bonyolítaniuk és neked is (nyilván akkorát ami már nem az ingyenes sávba esik, így lesz bevételük rajtatok.

2021. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, de gondolom mondanom sem kell, hgoy a transferwise se egy 20ast ad "ajándékba".
2021. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem már rá is tette a számlámra.2 embert hívtam meg
2021. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1


Pedig nekem 20.000 Ft ot ad, ha én vagyok a meghívó. Annyi a követelmény, hogy akit meghívok rendeljen egy kártyát kb 2500 Ft ért és csináljon 3 kártyás tranzakciót bármilyen értékben, 3 x 100 Ft értékben is akár. Anyámat így hívtam meg és meg is kaptam a pénzt, ahogy meg volt neki a 3 kártyás fizetés.

2021. júl. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!