A Revolutnál van magyar számla szám?

Figyelt kérdés

Jelenleg a trasferwisenél vagyok de a fiam is szeretne kártyát, nekem jó ez de a Revolut még olcsobb ott van magyar számla szám? Milyen ország az ibanja? GB? Vagy DE?

A transferwisénél van euro számlám és kiváló, és van magyar számlaszámom is, az is nagyon jó.

De minden utalás/valutaváltás Euro--Ft vagy forditva(jó árfolyam amugy) de sajnos 320ft ami picit sok. Amugy minden más ingyenes.

Kinek mi a TAPASZTALATA?



2020. nov. 9. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Revolut
Transferwise
9 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Revolutnál a saját számlaszám litván, de van magyar gyűjtőszámla is, ha arra utal valaki, akkor a közleménybe kell beírni az ügyfél azonosítót. Nekem van mindkettő, de inkább a Revolutot szoktam használni.
2020. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy szerintem nagyon menő, hogy a Swift kódjuk REVOLT21 🙂
2020. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Menő a SWIFT kódjuk?

Pénzügyekről beszélünk nem valami fiatalos menő dologról.


Ha Magyarországon él akkor nyisson bármelyik magyar bankban lakossági folyószámlát és kész. Mint kb. mindenki. Van választék bőven és akkor a probléma azonnal meg is van oldva.

2020. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
#3 Te is hülyébb vagy a sokévi átlagnál! 😁😁😁
2020. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Én?

Nem inkább az aki pénzügyeket arra alapoz, hogy menő a SWIFT kódja a cégnek? Nem is bank a cég.

Aki ilyeneket ír az sem biztos, hogy tudja mire való a SWIFT kód.


Meg tudod egyébként értelmesen fogalmazni, hogy szerinted miért én vagyok a hülye?

2020. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

#5 Persze, hogy meg. Pontosan ismerem ezt a kötözködő embertípust, aki az élő fába is beleköt. A kérdésre neked sem sikerült válaszolni, ehelyett csak nagyképűen kötözködni és bemondani egy irreleváns marhaságot...


Képzeld el faszikám a pénzügyeket is lehet lazán és fiatalosan venni, pláne ezen a szinten, hogy valaki melyik fintech cégnél kössön ki, ami tipikusan egy fiatalos megoldás.


És valóban poén ez a SWIFT kód, amihez biztos vagyok, hogy több közöm van, mint neked! 😁

2020. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Biztos ismered ezt az embertípust, a tükörben látod. Ki kötözködött, ki bunkózott? Te a 4. válaszban. Előtte senki sem.


Nem volt irreleváns marhaság, nagyon is itt a helye, az más kérdés, hogy te nem tudod vagy inkább nem akarod felfogni.


Igen, lehet lazán és fiatalos venni a pénzügyeket, csak elég rossz hozzáállás, de végül is abban igazad van, hogy saját magával mindenki kicseszhet. Joga van hozzá. Ahhoz kevésbé hogy a jószándékkal segíteni akaró emberrel bunkózzon.


Bulizást, öltözködést, stb. én is tudom fiatalosra venni, pénzügyeket nem is akarom.


Azt még meséld el, hogy mi közöd van a SWIFT kódhoz, főleg több mint nekem.

Egy SWIFT kódban pedig semmi poén nincs, elég idétlen lehetsz ha ez neked vicc. Ebben van sok közöd hozzá?

2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Látom nagyon fáj az igazság... 😁😁😁
2020. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%
#7 A provokációt te kezdted, úgyhogy jobban teszed ha szép csöndben távozol.
2020. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem fáj, mert nem nekem kell, hogy fájjon.

Pusztán megpróbáltam elmagyarázni, de hiábavaló volt.


9-es? Ki hülyézte le a másikat? Ő provokált és bunkózott.


Egyébként pedig ide lehet ilyeneket vetni meg negatívan értékelni, csak az igazságon semmit sem változtat. Azt nem lehet erővel átírni.


Jó Revolut használatot!

Sziasztok!

2020. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!