A Revolutnál van magyar számla szám?

Figyelt kérdés

Jelenleg a trasferwisenél vagyok de a fiam is szeretne kártyát, nekem jó ez de a Revolut még olcsobb ott van magyar számla szám? Milyen ország az ibanja? GB? Vagy DE?

A transferwisénél van euro számlám és kiváló, és van magyar számlaszámom is, az is nagyon jó.

De minden utalás/valutaváltás Euro--Ft vagy forditva(jó árfolyam amugy) de sajnos 320ft ami picit sok. Amugy minden más ingyenes.

Kinek mi a TAPASZTALATA?



2020. nov. 9. 21:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja hogy a SWIFT kódokhoz mi a sok közöd meg mitől több mint nekem az nem derült ki, de hagyd is.

Nyilván az a közöd hozzá, hogy sokat nevetgélsz a szép kódokon. :)

2020. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
4%
Pápá!
2020. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

6os:

"És valóban poén ez a SWIFT kód, amihez biztos vagyok, hogy több közöm van, mint neked!"


Hogy érted, mit dolgozol? Érdekes amit írtál. Olyan szervezetnél ami a nemzetközi fizetési forgalmat bonyolítja le vagy itthon banknál valami hasonló pozícióban?

2020. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
7%
#13 Írtam privátot.
2020. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Végigolvasva a vitát, sok hasonló jellegű volt már az oldalon és jogosan felmerül hogy:


Az miért van, hogy ha valaki egy banki kérdésnél beírja, hogy használj Revolutot meg Transferwiset az oké, az a témához tartozik?


De ha egy Revolutos, Transferwiseos kérdésnél beírja, hogy nyiss normális bankszámlát, akkor nem is a kérdésre válaszol, nem tartozik a tárgyhoz.

2020. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
Itt nem az volt a kérdés, hogy hol kell számlát nyitni.
2020. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nem az volt.

Viszont fordítva amikor valaki devizaszámláról, nemzetközi átutalásokról kérdez akkor hiába nem a Revolut meg a Transferwise a kérdés mégis többen is rávágják.

Pedig nem az a kérdés.


Ugyanaz a helyzet pepitában.

2020. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
7%
És akkor mi van? Te is csak egy kötekedő vagy...
2020. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

18, te vagy a Revolut mellett erőlködő, ugye?

Előbb, a 16. válaszban megjátszod a hülyét, hogy nem ez a kérdés, utána meg amikor már nem tudsz mást mondani átmész támadásba.


Pontosan ismerem ezt a fajtát.

És persze mindenki kötekedő aki nem neked ad igazat. Nem látod hogy te kötekedsz illetve sértegeted és gúnyolod a másikat miközben normálisan válaszolni nem tudsz.

2020. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%
Retardáltak ostobaságaira nem kezdek el válaszolgatni...
2020. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!