Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap ha átutaltak a számlámr...

Tegnap ha átutaltak a számlámra,az mikor érkezik meg ? Reggel 7-kor,vagy 8-kor ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap azonnal.
2021. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
átvertek
2021. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fsms ***** válasza:
100%
Ha 10.000.000 millión feletti az az összeg akkor van a t+1 nap. Alatta 1#,#2 nek igaza van.
2021. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazai vagy külföldi utalás volt? Ha hazai, akkor azonnal, pár másodpercen belül elvileg látható a számládon.
2021. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazainál sem biztos az azonnali. Ha bankfiókban utalt papír alapon, akkor az ugyanúgy giroval megy mint korábban, szóval ha tegnap délután utaltak, akkor annak ma reggel/délelőtt kell megjönnie.
2021. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én nekem k@h -s kártyám van barki utal azzonnal megkapom de ha én probálok utalni 16 óra után mondjuk azt az nap már nem küldi el csak másnapi dátumra engedi állítani az érték napot és reggel korán el is megy a pénz és én hétvégén se tudok utalni. Ezt bekell állítatni a bankba?
2021. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.Igen,sajnos átvertek,mert az írta a pasi,hogy átutaltam.Ez tegnap délután volt,és reggel 9-kor még nem volt a számlán.Belföldi átutalás.Ma reggel egy másik srác is írta,hogy most utal,és 5 percen belül a számlán volt a pénz.
2021. júl. 2. 10:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!