Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem szüntetik meg végre...

Miért nem szüntetik meg végre a bankszámlámat?

Figyelt kérdés

Voltam a bankban immár harmadszor azzal,hogy szeretném megszüntetni a számlámat, de folyton elküldenek valamilyen ürüggyel. Ma azzal küldtek el, hogy nincs ott az igazgatónő, de kérdem én:Minek hozzá az igazgatónő???

Semmi akadálya, hogy megszüntetéssék, mégis folyton valamilyen kifogással elküldenek.

Mit tehetnék ezügyben? Egyébként reiffeisen bankról van szó. Már tényleg elegem van abból a pénzrabló bankból.



2021. jún. 18. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ok, hallottuk a rövid verziót, most kérjük a fullost is.
2021. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen, valami nem stimmel a rövidített verzióval.

Egyébként ha nagyon meg vagy győződve, hogy neked van igazad, nincs tartozásod se más függőben lévő ügyed a bankkal, akkor ha megmondod nekik, hogy az MNBhez fordulsz panasszal, annak meg kell oldania a problémát. Ha ez se oldja meg, akkor bizony ott te vagy a hunyó.

2021. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Valamilyen kifogassal?


Na ott a valasz sügèrke.

2021. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván kimaradt valami fontos tény.


És az igazgatónő (gondolom fiókvezető az csak) azért kellhet, mert olyan valami körülmény a probléma, amit mérlegeléssel el lehet dönteni, de fiókvezetői hatáskör.

Ez amúgy elég furcsa, mert általában fiókvezető nem dönthet szabálytól eltérésben. Ha az egyszerű ügyintézőnek nem lehet, akkor a központból engedélyezheti valaki.



A teljes történet nélkül nem lehet mit mondani.

Mit mondanak neked miért nem lehet? Úgyis megindokolják.

2021. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xswerdy ***** válasza:
68%
engem is el akartak küldeni, hogy lassan zárnak, egyeztessünk időpontot, hogy mikor jöjjek vissza. Én meg mondtam, hogy én most jöttem, nyitvatartási időben, én most szüntetem meg a számlát.
2021. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Na jó, de amit te írsz az teljesen más kérdés.

Nyilván a kérdező esete meg a tiéd teljesen más.

2021. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmiféle kötelezettségem a bankkal szemben!

A számlára ment a havi összeg, amit keresek ennyi, de most egy másik bankot találtam, ahol kedvezőbb a kezelési költség, emiatt gondoltam, hogy megszüntetem a jelenlegit.

A bankban azt mondtam, hogy n fog jönni rá pénzösszeg a következő hónapban, ezért szeretném megszüntetni, de mintha meg sem hallották volna....

2021. jún. 18. 16:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen rövidített verzióról beszéltek?
2021. jún. 18. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Tudsz panaszt beadni. Szerintem telefonon keresztül is, de ebben nem vagyok biztos. Mindenképp legyen nyoma, hogy be akartad záratni a számládat.
2021. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!