Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most az OTP vel mi van ezt...

Most az OTP vel mi van ezt miért csinálja és ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Autós iskolának akartam tandíjat fizetni kártyával. Ugye minden adatot megadtam ami kell minden rendben volt. A végén kérte hogy hagyjam jóvá a tranzakciót a smart alkalmazásban. Megtörtént, még azt is ki írta hogy sikeres tranzakció. De a pénz nem ment át, és a számla történetben sincs nyoma az egésznek. Lehetséges hogx kell neki egy kis idő mire végbe megy? Vagy mi lehet a baj? Nem mertem újra próbálni mert ki írta sikeres aztán nehogy kétszer fizessem ki. Most ilyenkor mit kell csinálni? Várni egy kicsit esetleg?

2021. jún. 17. 11:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Aha értem, ha le telik 24 óra én újra megpróbálom. Mert akkor biztos hogy nem sikerült. Egyenleg nem változott semmi nyoma nincs. Másodjára majdcsak össze jön nagyon remélem.
2021. jún. 17. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!