Ez miatt nem jött meg a fizetésem lehetséges?

Figyelt kérdés
Csináltam idén így interneten IBAN kódot, tehát én létrehoztam egy egyedit simán, mivel szükség rá internetes vásárlásnál. Ez most azt is jelenti hogy a számlaszámom utolsó 3 számjegye már ez? Vagy ez csak valami plusz dolog hozzá? Első munkahelyen, és nemkaptam meg ma a fizetésemet.

2021. jún. 9. 17:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

"Látom ilyen PSD2 kábítószerekkel is lövöd magad, vagy ez a golyóálló üveg egy új szintje lenne? :D"


Na én ezt most adom fel, azokkal akik egy óvodás szintjén vannak, a saját lelki nyugalmam érdekében nem állok le vitatkozni. De azért köszönöm, hogy tanúbizonyságot tettél saját értelmi szintedről :) Sejtettem, hogy nem lehet túl magas, de hogy a föld alatt van 2 méterrel, egész szép teljesítmény :D

2021. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
humorérzéked valahol a föld alatt lehet 2 méterrel, jól mondod ez szép teljesítmény
2021. jún. 10. 16:24
 23/27 A kérdező kommentje:

Igazából a tipikus provokáló dumát kapom meg újra és újra, ahol a másik fél leírja még azért utoljára, hogy amúgy csak én csináltam magamból viccet (ő maga persze nincs óvodás szinten) egész idő alatt, és ő köszöni jól szórakozott rajtam. Igazából persze megértem, néha jólesik leszólni a másikat, csak olykor emberünkre akadunk. Persze itt gyakorin mit vár az ember, itt egy félregépelés miatt is már bizonyítványt állítanak rólad ki.

"Sejtettem hogy nem lehet túl magas", áhh te már akkor tudtad gondolom mikor még csak a kérdésemet olvastam. Igazából hiányba nyomsz ide 30 vagy 50 röhögő fejet, neked van egy véleményed ami a tiéd, nekem pedig rólad. Személyeskedtél, lehülyéztél. Ha már óvoda, te kezdted nem én. Ha valamit nem tud az ember az mindjárt egy hülye és meg kell szólni/alázni? Asszem itt sem teszek fel többet kérdéseket, egyre több cinikus mai fiatal van jelen az oldalon, nincs nekem ezekre szükségem

2021. jún. 10. 16:31
 24/27 anonim ***** válasza:

Mai fiatalok, tekintve, hogy egy korosztály vagyunk ez egy elég érdekes megszólalás volt.


"Ha már óvoda, te kezdted nem én"

Na ez is egy remek érv volt :)


És nem, nem a félregépeléssel mutattad meg az értelmi szintedet, hanem már magával a kérdéseddel és az azalá küldött válaszaiddal.


"Asszem itt sem teszek fel többet kérdéseket"

Hiányozni fogsz:/

2021. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Gondolom nagyon lenézel, csak mert te éppen a híreket olvastad akkor én pedig a suli padban ültem. Alapvetően ha te annyira inteligens ember vagy, akkor mégis miért vagy ekkora paraszt, és miért jatszod az eszed? Minek provokálsz? Neked talán vannak érveid picur? Csak mert egy korosztály vagyunk, még nem lehet véleményem az átlag mai tinikről? De tényleg, az ilyen ember minek létezik egyébként, eddig pár ilyent fogtam csak ki itt pár éves pályám alatt, sosem tudom eldönteni hogy alapvetően csak az ember agyát akarjátok felbaszni és fölényeskedni, vagy egyszerűen valóban ilyen elcseszett modorotok van. Az már alapvetően lejött így nekem a pár válaszod után hogy egy átlagos mai rossz ízlésű tini vagy, de az az okoskodó provokatőr fajta akit alapvetően gyűlölnek és talán pár hasonszőrű haverja lehet az életben, humorérzéked is annyi van mint egy lepkének, több utalásom is volt neked ami alapvetően poén, mint például az óvoda és a PSD2, de mintha nem is fogtad volna fel amit írok, talán be sem ment és ebből is ítélkeztél. Talán én kezdtem? Nem.. Igen, régen nem volt ennyire macerás a világ, ma sokkal rohanósabb, stresszesebb és összetettebb minden.. Régen bankkártya sem volt, borítékban adták az embereknek a fizetést. Nekem pedig 2019 végén lett számlám nyitva először, talán tényleg ennyire nagy bűnt követemm el egy félre gépeléssel és egy tévedéssel hogy ilyen bizonyítványt állíts ki rólam és ilyen lekezelő stílusban válaszolj?

Ha ezek után is az jön neked le hogy óvodás vagyok és csak nevetsz egy jót, akkor tényleg megbizonyosodik magamban a fenti gondolatmenet, miszerint csak egy szimpla provokatőr vagy aki imád veszekedni és lenézni olyanokat akik valamilyen oknál kifolyólag nincsenek valamivel tisztában. Te ezt tudtad, na és? Én pedig lehet 1001 dolog tudok amihez pedig neked nincsen halvány lila fingod nem :) Na minden jót. Majd ha tudsz normálisan válaszolni és nem csak a mosolygó fejeket küldöd és a süketlen provokatív dumádat, akkor majd válaszra méltatlak esetleg.

2021. jún. 10. 17:10
 26/27 anonim ***** válasza:

#15, 66 éves vgyok, de nem jönne belőlemilyen duma, hogy " magamnak egy IBAN kódot". Én mega rendszámomra az INTERNETEN egy kétbetűs országjelzést :) De láttam a kérdező már túl van a fosáson, szóval nem oltogatom és is.

De, ha már kikeresetem:

"A magyarországi IBAN számlaszámok egységesen a HU karakterekkel kezdődnek, ezt követi a kétjegyű ellenőrző kód és a magyar szabvány szerinti 24 karakterű számlaszám."

2021. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
15# Egyfelől tanulj meg írni, mert az írásod értelmezhetetlen. Másodszor pedig én alapvetően tisztelem az idős korosztályt, de te is olyan hangnemet tanúsítasz velem szemben ami megint csak iszonyúan gáz.. "a kérdező már túl van a fosáson, szóval nem oltogatom én is". Erre most mit is kéne felelnem? Ha te ilyent írsz egy fiatal kis srácnak azzal magadat minősíted, és most nem leszek tisztelet tudó a kor miatt sem! Egyébként le is vagy maradva rendesen, ugyanis ha végigolvastad volna az első pár kommentet, akkor tudhatnád hogy félregépeltem és nem voltam tisztában a dolgokkal, ugyanis én a Telekódra gondoltam alapvetően ahogy ezt jeleztem is utána egyből. Alapvetően ugyan marhaságot írtam ezt be kell látnom, de egyszerűen nem tudtam mire gondolni miután nekem nem lett a fizetés kiutalva egyedüliként, és ellenőrizve lett a számlaszám is. Ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy közrejátszhat-e hogy egyedi Telekódot kértem magamnak. A kérdés hülye, de mivel nem voltam tisztában a dolgokkal így nem szégyenlem magamat picit sem.
2021. jún. 10. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!