Ez miatt nem jött meg a fizetésem lehetséges?

Figyelt kérdés
Csináltam idén így interneten IBAN kódot, tehát én létrehoztam egy egyedit simán, mivel szükség rá internetes vásárlásnál. Ez most azt is jelenti hogy a számlaszámom utolsó 3 számjegye már ez? Vagy ez csak valami plusz dolog hozzá? Első munkahelyen, és nemkaptam meg ma a fizetésemet.

2021. jún. 9. 17:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
+ dolog hozzá, semmi köze a számlaszámodnak az iban kódhoz
2021. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen de ez nem az, ami a szerződésen van, hanem ezt én hoztam létre asszem a szamlaszam utolsó 3 számjegye vagy micsoda ez pontosan, kell az internestes vasarlasnal egy egyedit csinálni már és én csinaltam is. Lehet nem is iban a neve ennek nemtudom pontosan
2021. jún. 9. 17:33
 3/27 A kérdező kommentje:
Telekód, igen ez lesz az, ezt kellett egyedit alkotni. Ennek van hozzá köze?
2021. jún. 9. 17:34
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Annak ssincs köze hozzá, az csak egy biztonsági funkció. Ha elveszted a kártyád, akkor ne tudjanak róla levásárolni mindent.

Számlaszámod maradt ugyan az.

2021. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Értem, de átutalák ma a fizetésemet az első elvileg, irodas fel is hívta a munkaügyet hogy ellenőrizzem le a számomat mert ma utaltak. Nos megtettem és a számlaszámom teljesen rendben, azaz elméletben jó számra utaltak én mégsem kaptam semmit, legalábbis SMS nemjott, marpedig nemkem kérve van ez a szolgáltatás. Ilyenkor mi a teendő? Lehetséges hogy a pénzt atjott de SMS nem?
2021. jún. 9. 17:42
 6/27 A kérdező kommentje:
- az első
2021. jún. 9. 17:42
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha van netbankod, akkor lépj be és nézd meg :)
2021. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Fsms ***** válasza:
78%

Az iban egy nemzetközi számlaszám, amit a saját , hazai bankszámla számodból tudsz átkonvertálni. Magadnak ilyet nem tudsz létre hozni, mivel ez egy fiktív szám, ami mögött nincs valós bankszámla.

Ha ilyet magadtól hoztál létre arra pénz nem fog jönni.

[link]

2021. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
35%
A fizetés 1,5-4 óra alatt ér át. A céges utalásokra nem vonatkozik az azonnali utalás még.
2021. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
8# írtam is hogy Telekód, csak kevertem. De egyébként megérkezett. Csak kiderult hovy külön kell kérni azt is ha érkezik a számlára, mert nekem csak az volt kérve hogy leemelnek. #modernbonyolultvilag
2021. jún. 9. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!