Ez miatt nem jött meg a fizetésem lehetséges?

Figyelt kérdés
Csináltam idén így interneten IBAN kódot, tehát én létrehoztam egy egyedit simán, mivel szükség rá internetes vásárlásnál. Ez most azt is jelenti hogy a számlaszámom utolsó 3 számjegye már ez? Vagy ez csak valami plusz dolog hozzá? Első munkahelyen, és nemkaptam meg ma a fizetésemet.

2021. jún. 9. 17:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem modern bonyolult világ, csak kéne egy kis alapvető gondolkodási készség neked :)
2021. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

nem a világ a bonyolult, hanem az oktatás khmm "hiányos"

a mai fiatalok kilépnek úgy az "életbe", hogy nem tudja mi a bankkártya és a bankszámla között a különbség, hogy mit jelent a hitelkamat, stb


de az "Anyám tyúkját" tudja elemezni, meg tudja mikor volt a segesvári csata

2021. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

11# Jólvan lányom, majd mindjárt kiszopom a kisujjamból hogy mi az IBAN és a Telekód 20 évesen :)


Egyébként pedig megjött a pénzem aznap, SMS-t pedig ma kaptam róla mert a drágálatos OTP ennyit ér nagyjából

2021. jún. 10. 13:34
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem írtam szerintem semmilyen hülyeséget kedves 13-as :) Én magam javítottam utána hogy Telekód a szó amit keresek, nem pedig IBAN. Csak olyan hülye szavak és mivel alapvetően sosem használom őket, hirtelen azt gépeltem be. Annyit tudok hogy egyedit kellett kreálnom az internetes vásárlás miatt, én pedig azt hittem hogy ez lett a számlaszámom utolsó 3 számjegye és ezért nem kaptam meg a fizetést. Igen, nah ez a része már valóban hülyeség volt, de sajnálom hogy 20 évesen nem ástam bele magamat még ennyire. És de, modern elcseszett világ van, mindenféle biztonsági megerősítés, szülői védelem, Telekód. Egy olyan ember aki alapvetően nem foglalkozik ezzel, az logikusan nem is tudhatja
2021. jún. 10. 13:39
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem modern elcseszett világ, csak tájékozódni kéne :) Ha 50-60 éves lennél még valahol érthető lenne, nekik nehezebb befogadni az új dolgokat, de ez hol mentség, hogy 20 éves vagy? 😂

Ugyanazon generáció tagjai vagyunk, csak belőled egyszerűen kimaradt a tájékozódás képessége :)


Amikor bevezették a PSD2őt itthon is, minden második erről szóló hírben benne volt, hogy mi a TeleKód, hol van és mire jó.


A biztonsági megerősítés pedig azért van, hogy ne lopják el a pénzed, persze ha te leszarod akkor rakd az összeset egy borítékba és járkálj a borítékkal a kezedben Pest sikátoraiban éjszaka:D


Sok szerencsét az önálló élethez, hidd el, kelleni fog.

2021. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Provokatív vagy és nem mellesleg egy nagy bunkó is. Már már tényeket állítasz ki rólam, nem mellesleg már az első kommentednél személyeskedtél :D

Neked pedig jó modor maradt ki úgy látom, legalábbis rád férne :D


Attól mert én nem a szennylapokat és az internetet bámulom egész nap és ebben az 1 dologban tudatlan voltam, ezért pecsételsz meg? Volt igazi gyerekkorom, de valahogy a Telekód jelentésével nem voltam tisztában. Wáó mekkora egy elcseszett tájékozatlan vagyok :(. Ma egy fiatal 20 évesnek is tudnia kell már mindent? Mert ő annyira felnőtt, annyira sok dolgot élt már meg ugye? Ez sem mentség rá? Idióta.. röhögjél csak magadban akkor te nerd

2021. jún. 10. 14:10
 17/27 anonim ***** válasza:

"Idióta.. röhögjél csak magadban akkor te nerd"


Na melyikünk is személyeskedik? :D Egyre jobb vagy :)


Igen provokatív vagyok a hülyékkel, elnézést, hogy én elmondom a véleményemet. A többi embertársammal kifejezetten kedves vagyok :)


És igen, tájékozatlan vagy, a gyerekkornak még ehhez semmi köze, ennyi idősen már feltételezem többször is használtad az internet nevű misztikus dolgot, hiszen itt vagy. Egy Google keresés vagy a bankod ügyfélszolgálata nem jutott eszedbe esetleg? Bár kétlem, hogy igen :)

2021. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ez az oldal szerinted miért van? Ide az emberek kérdéseket tesznek fel tudod, bár gondolom neked ez újdonság. Te kezdted a személyeskedést barátom, ha az ember valamit nem tud, akkor az a szemedben már is egy hülye tájékozatlan? Na mert erről is lehetne beszélgetni. Látom ilyen PSD2 kábítószerekkel is lövöd magad, vagy ez a golyóálló üveg egy új szintje lenne? :D Van egy régi mondás, aki bunkó, az bunkó is marad.. De majd hívogatom az ügyfélszolgálatot fél6 felé nem? Azért jövök ide tudod, mert gyorsan kapok választ itt olyan okos emberektől mint amilyen te is vagy.
2021. jún. 10. 14:32
 19/27 A kérdező kommentje:
Részemről lezárva, én állok itt le tovább védeni az igazam úgyis addig csűröd csavarod a dolgokat hogy engem állíts be egy félkegyelmű tájékozatlannak, legyen akkor neked gyereknap
2021. jún. 10. 14:34
 20/27 A kérdező kommentje:
nem állok itt le"
2021. jún. 10. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!