Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 57 évesen még fel tudom venni...

57 évesen még fel tudom venni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 10:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Oké,oké, nem vén ember, biztosan élnek szexuális életet is.

De a szülés más lapra tartozik.

Nem lehet valaki ennyire önző, hogy ennyi idősen szül.

Legyen akármilyen fitt, fiatalos.

Mindennek meg van a maga ideje, ez a majdnem 60 már nem a szülés ideje.

2021. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
69%

Én egyről sem hallottam. Negyvenesen valóban sokan szülnek, de 50 felett ritka, mint a fehér holló és ha mégis, akkor is inkább az ötvenhez állnak közelebb, nem a hatvanhoz, mint te.

nem válaszolstál már másodjára sem, sem arra, hogy rendben van-e még a ciklusod (mondjuk a petefészked már tuti kimerült) és ha igen ténylegesen szülni is szeretnél még gyerket, vagy csak ez a hitelkonstrukció tűnt jó ötletnek? Mert nhyilván épp nem vagy terhers, miként tervezted, 60 éves korodra megszülsz? Szeretnéd, hogy ebben támogasson az állam? Ennyi idő korban már lombikozni sem lehet.

nem szül rengeteg nő ennyi idősen egyáltalán, de ha igen, akkor loinkeld azt a rengeteg 60-hoz közelebb állót és lehetőleg ne valamni afrikai népi trörzstől, meg külföldi bulvárlapból, ha lehet. Nézz fel a KSH-ra vezetnek statsiztikát a szülő nők koráról, egyikben sem szerepel az általad teljesen alaptalan felvetés, azaz az állítólagos rengeteg. Az a rengeteg világszinten is csak évi pár eset, gyakorta szövődményekkel.

2021. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
Lehet szülni ha a biológia engedi, de az is csoda lenne, ha megérnéd a gyereked érettségijét. Amúgy inkább unokázni kéne nem saját gyereken gondolkodni, ha még nincs.
2021. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Olvastál Barbara Higginsről és kitaláltad ezt az agymenést? Amúgy ő is már megszült addigra és nem akkor tervezgette, egyébiránt a harmadik gyermeke és ahogy a kapcsolodó cikkek is írják, az ő korában ez már csodaszámba megy, ha valakinek sikerül, az bejárja a világsajtót, annyira ritka.

Ez marhára nem rengeteg, mint ahogy állítottad, pont ellenkezőleg, statisztikailga az esélye a nullához konvergál, arra meg miért adnának hitelt?

2021. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, itt sokan homokba dugják a fejüket.


[link]


Fehér Anna színésznő pl. 53 évesen szült.

Igen, még minden rendben a ciklusommal, másképp fel sem vetődne bennem ilyen kérdés!

Aki pedig az önzőséget említi: Magyarországon miért van ennyi mamahoteles 30-as "fiatal" (?). Álszent kérdés, tudom, mert nincs hova továbblépniük, kénytelenek otthon ülni anyuci szoknyáján.

Aki ennyi idősen szülne, mint én, a gyermeke 20-25 éves korában jó eséllyel megörököl mindent. Úgy mehet bele fiatalon az életbe, hogy nem kell egzisztenciális küzdelmekkel indítani a fiatal éveit. Szerintetek ez önzőség? Az jobb, mikor valaki már csak 60 évesen tudja megörökölni a szülői vagyont? Arra már maximum az unokáknak lesz szüksége, de egy generáció kimarad ebből, és neki csak a küzdelem jut.

2021. máj. 20. 12:22
 16/36 anonim ***** válasza:
96%

Igen az, a gyereknek szülőre, családra van szüksége, nem az örökségre.

Szerintem.

2021. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a korban minden év számít és Fehér Anna négy évvel ettől kevesebb, hovatovább 53 évesen már megszült, te meg 57 évesen tervezed.

Senki nem rosszindulatú, ha azt írja az esélyed erre elenyészően minimális. Fehér Anna 52 múlt, mikor tehrbe esett, te még nem vasgy terhes sem. Nagyon nem mindegy.

nagy Britannia mai napig nyilvántartott legidősebb szülő nője, aki 57 körül volt, mikor megszült, egy kisebb vagyont költött kezelkésekre.

Még egyszer leírom, te 57 vagy és még nem terhes. Ha nekiállnátok dolgozni rajta sem valószíynű, hogy valaha összejönne és kihoprdanád a terhességet, ami tök érthető, mert a természet nem arra trenírozta az ennyi idős női szervezetet, hogy készen álljon a megtermékenyülésre, hanem pont fordítva, ilyenkor pihen meg a hormonrendszer. Na végeznének egy hgormonpanel vizsgálatot, meglepődnél, nagy valószínűleg már egyáltalán nincsen peteérésed és egytlen használható petesejted sem.

Nem értem mit akarsz bizonyítani és kinek, de a babaváró az nem a te asúlycsoportodnak van kitalálvam, akár tetszik, akár nem.

2021. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Halvány lila gőzöm sincs, ki az a Barbara Higgins.

Hidd el, az a gyerek is megkaphat minden szeretetet felnőttkoráig, abban nem szenvedne hiányt.

Statisztikailag pedig egyértelmű, hogy kevés az 50 felett szülő nő, ez nem is kérdés, hisz többmillió között elvész az a párszáz.

Mint ahogy statisztikailag kevés a 18 éves kor alatt szülő nő/leány is, de mégis létező jelenség, senki nem vonja kétségbe a meglétét.

2021. máj. 20. 12:33
 19/36 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szüljél, na.
2021. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

A "természet trenírozása" elképesztő módon átalakult az utóbbi pár száz évben, ezt szerintem senki nem vonhatja kétségbe, legjobb példa rá a világszerte elöregedő társadalom.

Szlogenek, hogy a "harmincas az új húszas", a "negyvenes az új harmincas", ezen analógián lehet az ötvenes az új negyvenes.

Kitolódott az átlagéletkor az elmúlt pár száz évben, így az idősödés jellemzői, "tünetei" is kitolódtak. Szerintem. Elhiszem, hogy rosszabbak az esélyeim, de ezt az esélyt el lehet venni egy új élettől?

2021. máj. 20. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!