Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkapjuk a babaváróhitelt?

Megkapjuk a babaváróhitelt?

Figyelt kérdés
A férjemnek 200 a netto, de túlórával többet kap. Én 175 ezret keresek. Van 1 közös és 1 nem közös gyermekünk. A férjemnek 2 éve folyamatos munkaviszonya van, előtte vállalkozó volt. Nekem 2 éve ugyanaz a munkahelyem, előtte a picivel otthon voltam. 3 hitelünk van, amiből egyet végtörlesztünk igénylés előtt, így marad neki havi 30 ezer és nekem 23 ezer törlesztő havonta. Összesen nincs 2 millió az adósság. Házunk már van és ezt szeretnénk felújítani. Mindkettőnknek biztos munkahelye van, ahol a vírus alatt is van munkánk. Gyűjtöttünk már egy ideje a felújításra, így van par milliónk. Szerintetek rakjunk a számlánkra ebből a pénzből vagy az inkább bekever? Előre is köszönjük a válaszokat!
2021. máj. 18. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megfeleltek a torveny altal eloirt felteteleknek (eletkor es hasonlok) akkor szerintem a bank megadna, illetve persze olyat is lehet hogy nem a teljes 10 milliot csak egy reszet veszitek fel.

Annyi hogy ugye csak jovobeli gyerekre jar kedvezmeny, szoval ha nem vallaltok tobb gyereket akkor nem leszel elorebb mint egy sima szabadon felhasznalhato hitellel, raadasul 5 ev mulva vissza kene fizetni.

2021. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akarunk még gyereket mindenképp, független a hiteltől.
2021. máj. 18. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb lenne olyan bnkban igényelni a babavárót, ahol lehet kérni hitelkiváltásra és akkor nem fog bezvarni a két meglévő hitel, vagy legalább az egyiket érdemes lenne kifizetni még.
2021. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!