Paypal, Visa, miazanyjavan?

Figyelt kérdés

Azt a hibát írja, amit a kép tetején bekarikáztam.

A kártyám működőképes, a paypal működőképes, ma is vásároltam vele máshonnan (15eur-ért kb), van a kártyámon pénz, vagy a paypalon is pénz, minden f*sza, ott van a fizetési lehetőség is, mint VISA, és mégse fogadja el??? Miakrva?


2021. máj. 14. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

If your credit/debit card is being rejected by PayPal with the message "The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number." it might be due to one of the following reasons:


Your card is associated with a specific PayPal account, and you're not logging in with that particular account.

Your card was associated with a PayPal account that has since been closed.

You've linked the card to a PayPal account, but have not yet confirmed it.

You've exceeded your card limit with the PayPal system.

Your email address is raising a red flag in PayPal's system.

Your browser is not accepting cookies. You should clear any existing cookies and try again.

(forrás [link] )

De egyik felsorolt probléma sem aktuálisXDDDD Akkor most wtf?

2021. máj. 14. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Jan 4. -óta 2FA hitelesítés kell.

WebBank -ban beállítottad?

2021. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, be van. Nekem már alapjáraton be volt állítva :/
2021. máj. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!