Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számolja valaki, hogy 1994...

Andicserhalmi kérdése:

Számolja valaki, hogy 1994 bem az OTP-ben elhelyezett 362000 Ft ma mekkora összegre duzzadt volna?

Figyelt kérdés
Kamat

2021. máj. 6. 16:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Úgy látom ismét egy szót sem tudtál reagálni arra, amit írtam. Nem csodálkozom rajta már sajnos. Ez a vergődés baromi kínos, értelmes választ viszont persze továbbra is elfogadok, és fennáll az az ajánlatom is, hogy segítek megérteni a 9. osztályos matematikát.
2021. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Kedves papagájom!Tudod humorosan nem tudok válaszolni mert humortalan vagy! Értelmesen sem tudok válaszolni mert értelmetlen vagy! Ha hosszúra nyújtom nem látod át! Ha már említetted az értelmes választ,nos ezt én is elfogadtam volna a legelején tőled úgy mint ahogy a többi válaszoló tól ! Tanulj tőlük! Mivel nem tudtál értelmesen válaszolni , csupán osztottad a nemlétező tudásodat az egód szemellenzője mögül.... Az általános iskolai matematikai megjegyzésedhez pedig annyit, hogy igen komoly munkába telt az egyik ismerősömnek közelítő értékkel kiszámolni a kérdésre a választ. De hát ezen nem lehet csodálkozni mert itt rajtad kívül mindenki hülye(szerinted). Nem lehet hogy te haladsz fordítva az autópályán!? Jaj bocs megint humorizálnék, de ezt te nem érted!
2021. máj. 11. 08:43
 43/59 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy egy kicsit megpróbáltak komolyan venni az említett ordító hiányosságok ellenére. Értem, hogy megriadtál pár összetett mondat láttán, de hát ugye ilyen az, amikor nyitott szájjal szalad az ember abba a bizonyos...na ugye.

Mikor fogadtál el tőlem értelmes választ? Felhívtam rá a figyelmet, hogy ha már ilyen kérdést írtál ki, akkor ne spammeld ürességtől kongó kommentekkel a threadet. Nem bírtad elviselni, megpróbáltad megmagyarázni a magyarázhatatlant. Komolyan vettelek és megpróbáltalak érvekkel meggyőzni; ez már meghaladta a képességeid, ignoráltad. Ugyan mikor voltál te nyitott bármilyen értelmes párbeszédre?

"igen komoly munkába telt az egyik ismerősömnek közelítő értékkel kiszámolni a kérdésre a választ" És még azt mondod nem tudsz humorosan válaszolni! Ezen nagyon jót röhögtem.:D


Várom a választ továbbra is a 31, 33, 38-as kommentekre. Vagy égesd magad tovább a lózungokkal. Az jól megy, egészen addig, amíg valaki meg meri mondani, mi rejlik az álértelmiségi látszat mögött (fogalmazási hiányosságok, nullába konvergáló vitakultúra, népies és szabópetis sallangok, általános iskolás érvelési technika, no meg a hozzá társuló matematikatudás). Én jól szórakozom, persze több értelme lenne, ha sikerülne kicsit fejleszteni téged.

2021. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Kedves papagájom! A válaszokat megkaptad mindegyikre! Értelmezni felfogni kellene csupán, tedd félre szépen az egód at ülj le egy csendes sarokba és próbálj értelmesen bámulni magad elé! Aztán Googlizz egy újabb Kafkát, amit be dobhatsz mint értelmesnek tűnő választ! Csípőből sajnos Majka jött, ezen nincs mit csodálkozni. Gondolom Kafkát ha van is otthon nálad az azért van hogy ne billegjen az ágyad :) :)
2021. máj. 11. 10:02
 45/59 anonim ***** válasza:

Természetesen mindketten tudjuk, hogy nem válaszoltál semmit (nyilván nem is tudsz, csak nem értem miért tagadod le, mikor itt a bizonyíték bárki számára, aki idetéved, hogy nem válaszoltál?). Így szeretettel várom továbbra is a 31, 33, 38-as kommentekre a válaszod.:)

Előre figyelmeztetlek, hogy szólás-közmondásoknál sokkal komolyabb érveket találsz bennük, bár gondolom eleve ez tántorított el tőlük. Értelmezési kísérlet előtt javaslom agyserkentő vagy nyugtató, esetleg a kettő keverékének a fogyasztását. Ha nem leszel ilyen ideges, akkor talán tudsz ennél picit tisztábban gondolkodni.

Sajnos szeretett Majkáddal kapcsolatban is csak azt tudom leírni, amit a hozzád hasonlóan primitív párodnak (vagy neked? nem derült ki) is leírtam már korábban is, és szintén köpni-nyelni nem tudtál rá. Mondjuk úgy látom annyi haszna volt, hogy most már próbálod kerülni a szabópetis sallangokat. Rájöttél te is, hogy azonnal elárulják milyen szegényes intelligenciával bírsz?

2021. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
[link] Csak hogy tanulj is kicsit, a majkás témával ezt követed el újra és újra, ha esetleg korábban nem értetted meg (=engem minősít szerinted, hogy te primitív vagy, és hasonlítottalak egy másik primitív emberhez). Mondjuk ezt még látszólagosnak sem nevezném.
2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Kedves papagájom! Egy újabb semmitmondó hozzászólással bővítette az amúgy is hatalmas szegénységi bizonyítvány ról tanúbizonyságot tevő kommentjeidnek számát!" ... Primitív párodnak..." Ő velem ellentétben nem méltatott arra hogy írjon neked mert nem ütöd meg azt a szintet hogy le alacsonydjon hozzád! Így mivel kommunikáció tok nem volt idáig nem tudom hogy honnan milyen egzakt tényekből vonsz le következtetéseket a primitívségével kapcsolatban? Nem gondolod hogy olyan emberrel akivel soha életedben nem volt még semmilyen kapcsolatod nem illik sértegetni ezt már az óvoda nagycsoportos időszakában is megtanítják a gyermekeknek! Az hogy neked ezt nem sikerült elsajátítani valljuk be őszintén nem a te hibád a szüleid nem tudtak belőled embert faragni És később sem volt annyi motivációd hogy az elmaradt neveltetésedből fakadó társadalmi és szociális együttélés szabályait elsajátítsd! Innen is látszik hogy erőlködösz, próbálsz te itt valami ket előadni próbálod a nagy semmit hatalmas kör mondatokba bugyolálni, lássuk be kevés sikerrel! Nekem nem kell semmien nyugtatót be szednem (említettem már neked hogy fentről szemlélek tehát nem vagyok ideges pusztán szánalmat érzek irántad)köszönöm a tanácsodat de újfent megemlítem nem kérek az ilyen tanácsaid ból. Mint ahogy eddig sem kértem semmilyen tanácsot tőled ! Amire kértem volna a kérdésre ,arra nem tudtál válaszolni szemben azzal a négy emberrel aki igen! Helyette a kioktatást választottad ez a primitív emberek fegyvere! így az a fogadatlan prókátori szerep amiben tetszelegsz (hiszen erre a szerepre nem kért fel rá senki tudod egy oldalon az admin feladata hogy eldöntse hogy egy kérdés marad vagy nem hogy kioktat e valakit vagy nem) fel kell hogy világosítsa lak hogy ez kérészéletű és vajmi kevés dicsőséggel jár. De van akinek ez is dicsőség mint neked, hogy milyen szintű milyen rangú nos ez szerintem ne firtassuk a te érdekedben! Egy éhezőnek egy falat Száraz kenyér is eledel, egy tanulatlan antiszociális embernek pedig bármilyen aprócska kis öröm már sikerélmény! Újfent megkérlek a posztom tól való távolmaradásra értelmes emberek között eddigi tapasztalataim szerint ez működni szokott! Itt valamiért nem ütöd meg azt a szintet hogy be lásd hogy sem én sem senki más nem kíváncsi a véleményedre.
2021. máj. 11. 12:37
 48/59 anonim ***** válasza:

Természetesen amennyiben nem párod küldte a másik felhasználóval a választ, azesetben nem neki szólt a primitív jelző, hanem neked, ezt jeleztem a kommentben is. Innentől kezdve magad is beláthatod, hogy ismét felesleges volt ez a hosszas önsajnáltatás. Egyébként vele is megosztottad már a nézeteid a névtelen fiókot használni fórumozókról?


"lássuk be kevés sikerrel"

Na ebben végre egyetértünk! Napok óta biztatlak, hogy legalább próbálj meg korrekten reagálni az értelmi szintedet messze meghaladó érveimre, de abszolút sikertelennek bizonyulok.


"említettem már neked hogy fentről szemlélek tehát nem vagyok ideges pusztán szánalmat érzek irántad"

Miben merül ki a felülről szemlélésed? Az értő olvasás, a vitakultúra vagy az érveléstechnikai ismeretek teljes hiánya utal erre? Esetleg az, hogy kétségbeesetten próbálod vadidegeneknek bizonyítani - nem sok sikerrel - hogy nem vagy annyira ostoba, mint amennyire a kérdésed és a kommentjeid alapján tűnsz? Esetleg az, hogy saját gondolatok hiányában üres sallangokat puffogtatsz? Rendkívül bizonytalan jellemre és törékeny egora vall ez a kis hiszti, amit lerendezel. Nyugtató lehet valóban nem segítene ilyen szintű frusztráción és idegességen.


"Amire kértem volna a kérdésre ,arra nem tudtál válaszolni szemben azzal a négy emberrel aki igen!"

Úgy érted az értelmetlen kérdésedre, amire senki nem válaszolt?


"Helyette a kioktatást választottad ez a primitív emberek fegyvere!"

[link]

Kíváncsian várom, hogy mi alapján mutatkozik kapcsolat a primitívség és az ordító szellemi hiányosságokkal rendelkező toxikus fórumozók nyilvános megszégyenítése között. A népi bölcsesség és a Szabó Péter videó nem számít elfogadható forrásnak!


"az admin feladata hogy eldöntse hogy egy kérdés marad vagy nem hogy kioktat e valakit vagy nem"

Való igaz. Ezért kellett volna csöndben maradnod, amikor páran felhívták a figyelmet arra, hogy problémás a kérdésed, akkor meg pláne, amikor igyekeztem felhívni rá a figyelmet, hogy a butuska sallangjaid nagyon nem valók erre a fórumra.


"De van akinek ez is dicsőség mint neked, hogy milyen szintű milyen rangú nos ez szerintem ne firtassuk a te érdekedben!"

Bátran firtassuk! Nekem semmi dicsőség nincs abban, hogy intelligensebb vagyok nálad, pont emiatt, hogy a vak is látja, hogy teljesen eltérő szinten vagyunk. A rangunk, na az viszont érdekelne! Hogy kell értelmezni rangunkat ezen a síkon?


Természetesen újfent megkérlek a 31,33,38,45,46 (legyen előre 48:) ) kommentekre való, legalább általános iskolai vitakultúrára emlékeztető szintet megütő reakciókra! Eddigi tapasztalataid alapján lehet működik, hogy üres lózungok puffogtatásával lefárasztod a szegény "vitapartnert" én azonban ilyen végtelenül kedves és építő szándékú ember vagyok, ezért gyermeteg készségeidre és súlyos szellemi lemaradásodra való tekintettel továbbra is igyekszem tanítani neked valamit. Elsőként most azt, hogy mennyire felesleges üres lózungokkal tovább égetni magad egy elbukott vita után.:)

2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Papagáj!
2021. máj. 11. 15:32
 50/59 anonim ***** válasza:
Szeretettel várom válaszod a 48-as kommentben felsorolt mulasztásaidra! Mondjuk úgy látom most már megtaláltad a hangot, ami leginkább illeszkedik az értelmi szintedhez. Mindig van lejjebb.:)
2021. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!