Ezért lehetek BAR listán?

Figyelt kérdés

UPC-nel voltam elmaradtlmardttam ​egy havi számlával (10600Ft)

Mivel a párom munkahelye megszüntt a vírusnak köszönhetően en meg GYES-en voltam,ott voltunk Albérletbe egy gyerekkel munka nélkül így hát úgy döntöttünk ki kettejük igen ám de nem kötötték le azonnal. Azt mondták mivel meg kezdtünk egy új hónapot 2-a volt. Azt is ki kell fizetni a teljes hónapra.+a kamat így lett 38e hívtam is őket és részlet fizetést kértem. Nem adták meg. És mondták adják át behajtónak. 2 hónappal később már 80e jött ki ugyan úgy a UPC től amit akkor ugyan úgy nem tudtuk volna kifizetni.azért mostanra már javult a helyzetünk. De egyszerre nem tudnák kifizetni ennyi pénzt.kitudja azóta már mennyi. Ezért kerületek BAR listára? Vagy már rajta is vagyok?


2021. ápr. 9. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerülhetsz. De miért lényeges kérdés ez most?
2021. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert Csókot akarunk igényelni.és úgy BAR listásoknak nem adnak
2021. ápr. 10. 00:24
 3/4 anonim válasza:
Dehogy lehet. Telekommunikációs tartozással nem kerülsz fel.
2021. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adok én nektek csókot.. Legalábbis neked, a férjednek nem! 😂
2021. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!