Megoldható egyáltalán?
Van egy 5 milliós ház, amit meg szeretnénk venni.
500.000 forint megtakarításunk van, de többet szeretnénk felvenni, mivel kell egy kicsit újítani rajta. (Fürdőszoba, ajtó csere, kerítés) Lakáshitel, vagy jelzáloghitel a megoldható?
Mindenképp az OTP-nél szeretnénk, mivel nekem is és a páromnak is ott van vezetve számlánk.
Emellett van egy 3 milliós hitelünk havi 60e forint (nem mi fizetjük, de tudjuk, hogy a mi jövedelmünkből vonják) az összes havi bevételünk 280e forint. Van egy kisfiunk aki 1 éves.















Szia,
a legegyszerűbb az lenne ha bemennél az OTP-hez és megkérdeznéd, itt ugyanis mindenki csak tippelni fog de a valóság egy OTP-s bankfiókban fog kiderülni. Az én tippem az, hogy ilyen háttérrel nem fogjátok megkapni a hitelt. Illetve még egy megjegyzés: azért ragaszkodni egy bankhoz mert ott van számlád egy hülyeség. Számlád máshol is lehet és akkor lehet, hogy kedvezőbb feltételekkel kapsz hitelt.















Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!