Nyaralóra nincs hitel?

Figyelt kérdés

Miért mondja mindenki, hogy nyaralóra nem adnak hitelt?

Belterületen helyezkedik el, jó állapotban van. Egy 20 millióst szeretnék venni, kb. 10 millió önrészem lenne hozzá.


2021. márc. 8. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Még csokot is kapsz rá ha orbán alatt vagy államtitkár.
2021. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasznosnak nem volt hasznos a válasz, de értékelem a poént.
2021. márc. 8. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraló nyaralóként van bejegyezve?
2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakáshitelt nem fogsz rá kapni, ha nem lakóingatlanként van bejegyezve a földhivatalban. Másfajta hitelt ettől függetlenül vehetsz fel a banktól.
2021. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hétvégi házként van bejegyezve, de téliesített, összkomfortos.
2021. márc. 8. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem lehet rá hitelt kapni? Mindegyik bank hitelez hétvégi házat, ha az legalább komfortos, de csak piaci kamatozású lakáshitelt igényelhetsz rá. Támogatott hitel viszont nem jöhet szóba.
2021. márc. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm azt mondta, hogy nem kapok rá hitelt. Nem tudom honnan szedik, de sikeresen elbizonytalanítottak. Viszont a bankok oldalán én is azt olvastam, hogy kaphatok.
2021. márc. 9. 05:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerősöktől kell kérdezni ilyesmit, hanem pl hitelezésben jártas szakértőktől.
2021. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!