Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP, CIB, és Unicredit ügyfele...

OTP, CIB, és Unicredit ügyfelek, nektek mik a tapasztalataitok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Meglévő folyószámlámat szeretném megszüntetni és olyan bankhoz menni, ami az alábbiakat kínálja nekem:


- Internetbanki belépéskor nem kér kétlépcsős azonosítást, tehát nem kell fél órát várnom egy rohadt SMSre.

- A jelenlegi bankom internetes felülete 3 rontott jelszó után kitilt. Nos ezt sem szeretném. Normális hitelesítőadatokat kérjen, de azért ennyire ne legyen már túlbonyolítva, hogy majd én mindig bemegyek a bankba, ha 3 alkalommal elrontom a belépési adataim.

- Náluk a hétvégén is elérhető netbank és telefonos ügyfélszolgálat az már luxus. Azt szeretném, hogy erre se legyen panasz.

- A fizetésemen nem ülnek 5-10 órát, hanem átutalást követően egyből megkapom az SMS-t róla.


Létezik ilyen? vagy csak a mesében?


OTP, CIB és Unicredit ügyfelek, mik a tapasztalataitok?



2021. febr. 14. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az ujjlemoatolvasót lehet egyszerű pin kóddal is helyettesíteni, a lényeg, hogy a rafinál - még ha a kérdésedben nem is szerepel - nagyon flottul megy minden. Párom rendszeresen elveszíti (nem találja) a kártyáját, éjjel-nappal azonnal állnak rendelkezésére letiltással és aktiválással is (amikor előkotrom a mosógépből...)
2021. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]



A sürgősségi letiltás 7/24 működik

2021. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Letiltani appból is lehet.
2021. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

CIB már nagyon digitális bank lett. Szerintem túlságosan is erőltetik, hogy netbank belépés is applikáció által menjen.



Unicreditet nem naprakészen ismerem, de lakossági ügyfélként jócskán drága volt, a legolcsóbb csomagjánál is vannak bőven olcsóbbak.



Erste nem jöhet szóba?

Valaki más is írta.

Megfelel mindannak amiket kérdeztél és amúgy is semmi panaszom nem volt még rá.

2021. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mármint elnézést a téves infóért!

KÉtlépcsős azonosítás az Erstenél is van, mivel EU ajánlás írja elő. (Az ajánlás a megtévesztő név ellenére minden tagország számára kötelező érvényű, tehát a jogszabály rögzíti.)


Szerintem ebből a szempontból az a bank lehet a "jó" számodra amelyiknél többféle azonosítási lehetőségek közül te mint ügyfél választhatsz.

2021. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!