Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP, CIB, és Unicredit ügyfele...

OTP, CIB, és Unicredit ügyfelek, nektek mik a tapasztalataitok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Meglévő folyószámlámat szeretném megszüntetni és olyan bankhoz menni, ami az alábbiakat kínálja nekem:


- Internetbanki belépéskor nem kér kétlépcsős azonosítást, tehát nem kell fél órát várnom egy rohadt SMSre.

- A jelenlegi bankom internetes felülete 3 rontott jelszó után kitilt. Nos ezt sem szeretném. Normális hitelesítőadatokat kérjen, de azért ennyire ne legyen már túlbonyolítva, hogy majd én mindig bemegyek a bankba, ha 3 alkalommal elrontom a belépési adataim.

- Náluk a hétvégén is elérhető netbank és telefonos ügyfélszolgálat az már luxus. Azt szeretném, hogy erre se legyen panasz.

- A fizetésemen nem ülnek 5-10 órát, hanem átutalást követően egyből megkapom az SMS-t róla.


Létezik ilyen? vagy csak a mesében?


OTP, CIB és Unicredit ügyfelek, mik a tapasztalataitok?



2021. febr. 14. 14:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a hétvégén elérhető telefonos ügyfélszolgálatban mi a fizikai megterhelés?
2021. febr. 14. 14:51
 2/15 A kérdező kommentje:
bocsánat, szellemi*
2021. febr. 14. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy hétvégén nem dolgoznak.
2021. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A kétlépcsős azonosítás a saját érdekedben történik.


Mit szólnál, ha tudnám a jelszavad és simán belépnek a netbankodba, mert nem kér kétlépcsős belépést?


Egyébként a legtöbb banknak van mobilos alkalmazása, amire egy értesítőt küld a belépésnél és jóvá tudod hagyni a netbankos belépést (SMS nélkül is)


Nekem az SMS kóddal sem volt soha problémám.


Telefonos ügyfélszolgálatot talán egyszer hívtam, a bankban kétszer voltam talán (ebből egy a számlanyitás maga).


Mindent el tudok intézni a net-és mobilbankon keresztül.


Netbankos belépésnél a mobilbank applikációval vagy SMS-el lehet jóváhagyni a dolgokat, ez zökkenőmentesen működik. (Ujjlenyomatos aláírás is).


Mobilbankon szintén az ujjlenyomat írja alá a tranzakciókat.



Üdv.: egy ERSTE ügyfél

2021. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja a fizetés.


Kb 1 órával kapom meg később, mint a céggel megegyező banknál lévő dolgozók.


Netbank hétvégén is működik, az azonnali utalás vasárnap is átmegy.

2021. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
meg a retardált is. Nekem is lehet rossz napom, kizártam magam a netbankból de azért nem kéne így kommunikálni a másik emberrel.
2021. febr. 14. 15:21
 7/15 anonim ***** válasza:

A CIB nem tetszene neked. A kétlépcsős azonosításuk úgy néz ki, hogy először sikertelen, majd sikeres. Minden egyes alkalommal.


Én KHs vagyok. Ugyan a netbank ugyan SMSes kétlépcsős, de azonnal jön az SMS. A mobil app pedig csak számkódos, és ott majdnem mindent el lehet intézni. Kb csak a csoportos beszedés miatt kell a netbank, azt meg ugye csak egyszer kell.

2021. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Raiffaisen van, csak a legelső regisztráció volt kicsit körülményes, de segítettek helyszínen. Utána beállítottuk a mobilomat. Így ha netbankolok akkor applikációt használok (ujjlenyomat azonosítás), vagy ha a laptoptól szeretném akkor csak az ügyfélkódot írom be, de mobilon engedélyezem az ujjammal a belépést. Sosem vesz többet 2 másodpercnél.

2021. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ami leginkább szúrja a szemem az az, hogy ha valami történne neadjisten hétvégén a kártyámmal, elhagynám, stb akkor hova forduljak? Ilyet a mesében nem láttam, hogy egy bankot nem lehet hétvégén hívni. :( És kicsit bosszant a dolog, megjegyzem sosem hagytam el semmimet, de azért mégis. Most is le van tiltva a belépésem, és nem tudom őket felhívni.
2021. febr. 14. 16:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs ujjlenyomatolvasóm.
2021. febr. 14. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!