Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp faktoringos tanúlsàgok?

Otp faktoringos tanúlsàgok?

Figyelt kérdés
Tudna valaki mesélni az otp faktoringról? Hogyan jàrnak el? Te hogy jártàl velük?
2021. febr. 3. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb a helyesírásuk, mint neked
2021. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam fizetni a tartozásom, meg otpvel amúgy sem kezdek
2021. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos ügyfelük vagyok mert fiatalon azt gondoltam csináltatok hitelkártyát, az milyen tuti lesz! American express blue 200 ezres hitelkeret, nem fizettem 8 évig, én hülye azt hittem elévül, de nem! 1.3 milliót fizettem vissza😂 A folyószámla hitelt még fizetem, az 70 ből lett 350! Mindezt 2010-ben amikor eleve 270-et kerestem, semmi értelme nem volt, mert csak egy k.va számítógépet vettem, amire sajnáltam a saját pénzem! Drága lecke volt😂😂
2021. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!