Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A párom külföldre ment hosszú...

A párom külföldre ment hosszú időre. Meghatalmazásom nincs. Valami faktoringos kereste. Nem tudtam a tartozásról. Felvilágosítást nem adnak. Csak úgy betudok fizetni a számlájára és akkor békén hagynak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze befizetni bárki befizethet. (Ha tudod a számlaszámot)
2009. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
irj egy meghatalmazást, és kérj felvilágosítást.Szerintem ne fizess ki semmi olyat, amiről nem tudod mi.
2009. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy faktoring cég (behajtó) akkor jelentkezik, ha már több hónapja nem fizette rendesen a párod a hitelét. Szerintem sürgősen kérdezd meg a párodat, mi ez az egész, mert úgy gondolom, egy párkapcsolatban alap, hogy tájékoztasson az ilyen problémákról. A párod külföldről is intézheti a pénzügyeit, onnan sem kell feltétlenül "elfelejteni" hogy hitelt vett fel, szóval én a helyedben nem állnék neki rendezni helyette a zűrös dolgokat, előbb tisztáznám, miről van szó.
2009. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!