Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerülhet? (kérdésed...

Mennyibe kerülhet? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Bankkártyát szeretnék nyittatni az OTP-nél. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerülhet?? Köszi előre is a válaszokat!!
2011. szept. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
bankkártyát nem tudsz "nyittatni", bankSZÁMLÁT lehet nyitni, ahhoz lehet kártyát igényelni. Bankszámla pedig több típus van, mint ahogy bankkártya is, attól függ, hogy milyen kondíciót választasz. Bemész, megmondják, ennyi.
2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

könyörgöm, miért pont az otp-nél


mellesleg minden bank kondíciós listája fent van a honlapján, ésszerű átgondolni, mire használnád a bankszámlát és utána eldönteni, melyik bank, mely számlacsomagja éri meg a legjobban

2011. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Axa kamathozó számla. Szinte minden ingyen van (számlavezetés, éves kártyadíj, átutalások, stb), egyedül a pénzfelvét kerül pénzbe, Volksbank ATM-ből alkalmanként 50Ft, máshonnét 260Ft/felvétel. A számlán lévő pénzed meg 3-5,25%-ot kamatozik. Hasonlítsd össze a többivel, szerintem ez nyert. Most váltottam számlát, előtte az otp-nél voltam, hát sokkal olcsóbb, és még kamatozik is :)
2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!