Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföld banki intézkedéseket...

Külföld banki intézkedéseket el lehet intézni telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
Németországban éltem, 1 éve már itthon vagyok, úgy volt hogy vissza megyek de akkor jöttek a korlátozások, így nem mentem vissza...Gondolom később oltás nélkül sem mehetek innen sehová...Nyáron elakarnám intézni a bankkártyán lévő pénzt, ha nem tudnék kimenni hogy oldjam meg? Van rajta pénz, a kártya le van tiltva mivel nem ment rá pénz, és kézbe kérném az összeset ami rajta van. Megoldható lenne? gondolom nem, ki kell mennem. Ha igen, muszáj oda ahol csináltattam a kártyát?
2021. jan. 25. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem utaltatod át egy magyar számlára, azt akkor letudod venni. mihez ahhoz kimenni? de kártyát azért nem tiltanak le, mert nem megy pénz a számlára, csak ha pl lejárt, vagy te tiltatod le. maguktól miért tiltanák le?
2021. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy telebank szolgáltatás van minden banknak, csak ahhoz egyedi kódot/jelszavat kérnek, amit számlanyitás után kiküldtek
2021. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért mert nincs magyar bankszámlám:) nem is akarok, mert egyenlőre csak a kínlódások vannak
2021. jan. 25. 11:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a tolmács mondta ha nem megy rá pénz, letiltják.
2021. jan. 25. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve is sikerült lezárnom itthonról a német számlám mínusz 25euróba ment mert megemelték a számlavezetést.

Ha van rajta pénz miért tiltanák le?

2021. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezt mondták, na mindegy
2021. jan. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!