Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Online bankkártyás fizetésről lenne szó. Ugye változott... Otp-s vagyok, mindent beállítottam amit kellett, leszedtem telóra ezt a smartbankot is, mégsem fogadja el, ha online szeretnék fizetni bankkártyával.
2021. jan. 12. 07:42
 1/10 Fsms ***** válasza:
67%
két kódot kell megadnod. 1 sms ben érkezett kódot és a telebank kódját. olvasd el melyiket kérik ott lesz a hiba, mivel a két ablak tök ugyanúgy nézz ki .
2021. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, semmilyen kódot nem kapok
2021. jan. 12. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy online bankkártyás fizetés, de hol akarsz vásárolni? Az év legelején megakadt az Aliexpress illetve a Steam vebáruház is a két faktoros azonosítás miatt, de pár nap alatt összehangolták az európai normákkal a fizetési felületüket. Neked hol nem sikerült fizetni?
2021. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony, jogos a 3-as válaszoló kérdése.


Most tudtam meg, hogy az online vásárlást biztosítónak is van tennivalója.

Történt, hogy a Szerencsejáték Zrt. egyenleg befizetésemet szokás szerint kártyás fizetéssel tettem meg, és nem volt nem hogy kétfaktoros, hanem semmilyen azonosítás sem.

Megkerestem a bankom, és megválaszolták, hogy a Szerencsejáték Zrt. nem kérte az erős ügyfélazonosítást, így el kellett volna utasítaniuk a vásárlást. De, a kockázati alapjukra vállalták a fizetés elfogadását, mert korábban többször fizettem hasonló összegeket a Szerencsejáték Zrt-nél.

Úgyhogy, nem kell ehhez Ázsia, vagy külföld, itt is döcög a dolog. Ha nem lenne figyelmes, elnéző, kockázatvállaló a bankom, akkor még egy ilyen természetesnek látszó bankkártyás fizetést is elutasítana.

Vannak, és lesznek itt még gondok, hiába tesz meg mindent a kártyabirtokos.

2021. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan helyen se működik, ahol a páromnak igen, szóval ez is kizárva :(
2021. jan. 12. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
A párod is OTP-s?
2021. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jan. 13. 10:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindent ugyanúgy beállítottam, mint ő, annyi, hogy ő már tavaly megcsinálta.
2021. jan. 13. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Én jóval kisebb esélyt látok arra, hogy itt megoldja bárki a problémád, mint az OTP; de lehet, hogy indokolatlanul vagyok borúlátó.

Ez, idővel, kiderül.

2021. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos amit írsz, be fogok menni természetesen, csak adtam itt is egy esélyt ennek, hátha valaki esetleg ugyanígy járt, mint én, és tud tanácsot adni.
2021. jan. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!