Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel ebben az esetben lehetsé...

Hitel ebben az esetben lehetséges?

Figyelt kérdés

280 nettó felett keresek,viszont a vírus miatti spórolás jegyében a cégem márciusban minden alkalmazottat-akit nem rúgott ki-átjelentett minimálbérbe,vagyis most a nettó fizetésem papíron 110 körül van.

Családi probléma miatt szükségem van 500 ezer hitelre 2 éves futamidővel.

Melyik bank adna így vajon hitelt?


2021. jan. 3. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van más hiteled? Ha nincs, akkor szerintem megadják.


Amúgy diákhitel plusz nincs már? Az pont 500, de nem vagyok képben a feltételekkel.

2021. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincsen más hitelem és eddig még soha nem is volt.

Jah diák meg rég nem vagyok:D

2021. jan. 3. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

500 ezer nem vészes. Szerintem megadják így is ha még sehol nem volt hiteled.


[link]


Tessék beírtam neked.

2021. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked!
2021. jan. 3. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a munkáltatód nagy valószínűséggel veszélyeztetett ágazat, ez abból is látszik, hogy volt csoportos leépítés és akit megtartott, minimálbérre átjelentett, nagy a valószínűsége a hitelkérelem elutasításának, de ez ki fog derülni az igényléskor. Az, hogy 280E Ft volt az előző béred, ez most pont nem előny, mert a bank azt fogja látni, hogy drasztikusan csökkent.
2021. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Adóstársra vagy kezesre lesz szükséged!
2021. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.

De elvileg a bankok is tudják,hogy a 2020ra gyakorlatilag kihalt minimálra bejelentett,kézbe meg rendes fizu téma,a vírus miatt újra alap lett.

Legalábbis ahogy én tudom,már sehol nincs olyan,hogy legálisan és full szabályosan bejelent a munkáltató.

2021. jan. 4. 18:18
 8/13 anonim ***** válasza:
7: gondolom csak egy adott ágazatra gondolsz, mert én pl hófehéren kapom a fizetésem, szóval létezik még.
2021. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

szerencsés vagy akkor 8.

egy közétkeztető nagykernél dolgozom.

tehát a megrendelők közül megmaradtak az ovik,állt sulik,kórházak és börtönök.

de ezek csak a megrendelők kb 30%a.

a vendéglátóhelyek,szállodák,kollégiumok a 70%,be vannak zárva...

2021. jan. 4. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Tévedsz, én igen sok olyan dokumentumot látok, ahol az emberek jövedelme látszik (pl folyószámla kivonatokat, munkáltatói igazolás), elég soknak van rendes bejelentett munkabére és bizony a bankok elsősorban őket szeretik hitelezni.
2021. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!