Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok férjem kártyájáva...

Hogyan tudok férjem kártyájával vásárolni?

Figyelt kérdés
Férjem ágyhoz van kötve, de kártyával szeretnék fizetni (nem kp-t felvenni). Van erre lehetőség? Meghatalmazással? Társkártyát is fogunk készítettni, de nincs már rá most idő.
2010. aug. 12. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Ha tudod a pin kódját, akkor szerintem tudsz vele fizetni
2010. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Éppen úgy mint Ő.

Csak a PIN-kódot kell megkérdezned tőle.


Senki nem fog olyanokat kérdezni, hogy egy nő miért vásárol férfi nevén levő kártyával.

2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Ez így rendben van, de a legtöbb bankkártya aláírós...És az azért necces, hogy egy nő ír alá egy férfi nevében. Menj olyan boltba, ahol ismernek, jobb ötletem nincs.
2010. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én simán aláirnám a férjem nevét. (csak azért nem, mert én vagyok a férj)

Senki nem szól érte.

2010. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
67%

Tényleg jobb lett volna ha megírod a kártya típusát (kell-e PIN a vásárláshoz, mert pl. a VISA-hoz nem kell, de alá kell írni stb.)

Elvileg beleköthet a pénztáros, hogy nyilván nem a tiéd a kártya, de ha azt mondod, hogy bocs így alakult és nincs más fizetési lehetőséged, akkor valszeg engedni fog (vagy mondd azt hogy otthagyod az árut).

2010. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszönüm. mégcsak pint se kér. mondjuk igaz, hogy sok nő fizethet a férje kértyájával, csak arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy a pénztáros elfogadja.
2010. aug. 12. 21:42
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Mondom,hogy miért nem kérdezi meg a bankot?Csaló vazze
2010. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnél anno ugyanez volt a helyzet. Apu nevén volt a közös bankszámlához tartozó kártya, de anyu vásárolt volna vele. Több helyen is visszaadták Neki, hogy nem fizethet vele, mert nem az Ő neve szerepel rajta. Ekkor döntöttek úgy, hogy csináltat egy saját kártyát is. Viszont ha én fizetek apám kártyájával, akkor a kutya se szól érte, szóval ha van egy öcséd, bátyád, akkor hívd el vásárolni és kérd meg, hogy Ő fizessen Vele. Egy próbát megér. Maximum ha igazolványt kérnek, akkor ki tudod azzal magyarázni, hogy a férjedé a kártya, de Te még sose fizettél kártyával, nem is értesz hozzá, ezért kértél meg valakit.
2010. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az aláírás amúgy a legkevesebb, mert jogilag, ha ő elismeri sajátjának, akkor nincs gond. Amúgy is a tudtával akarom használni.

Volt már olyan, hogy ő pakolt és én adtam oda a kártyát és rámszóltak, mert nem vették észre, hogy ott áll.

2010. aug. 12. 21:46
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
mi ez?gyorstalpaló csalóknak?
2010. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!