Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bitsafe el utalok SEPA val...

Ha bitsafe el utalok SEPA val magyar bankba pénzt, elküldi a személyes információimat is a banknak?

Figyelt kérdés
Például a nevemet...
2020. dec. 18. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem magyar bankba utaltam róla, hanem a Transferwise számlámra, de igen, látszik a nevem az utalásnál, hogy én voltam a küldő.

Ez magyar bank esetében is biztosan így lenne.

Miért akarod elutalni magyar bankba? Használd a Bitsafe kártyát, vagy ha jobb árfolyamot akarsz, akkor valamelyik fintech cég számláját.

2020. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor nem azért látszik, mert beírtad a neved a közleménybe, hanem alapból elküldi.


Nem is hallottam még ezt a szót, hogy fintech...

2020. dec. 19. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
A bitsafe kártya 9000 Ft havonta az rengeteg.
2020. dec. 19. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Revolut, Transferwise, pl. Ott ingyen van a kártya, utald oda. Plusz jobban is váltja az Euro-t.

Ezeknek a cégeknek a gyűjtőneve fintech. (Financial Technology). A Bitsafe is az.

Amúgy én is drágállom a 30 eurót évente a kártyáért, ha máshol van ingyenes megoldás.

És igen, alapból látszik a küldő neve, ha utalsz.

2020. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a 9000 havonta? Évente 30 euró.
2021. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!