Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál netbankban lehet...

OTP banknál netbankban lehet lehet tiltani az sms szolgáltatásokat vagy be kell menni személyesen?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon sok pénz amit levesz ezekért. 160 ft havidíj van plusz még minden sms 40 forint. Valahogy ki kellene ezeket kapcsolni. A smart alkalmazásban úgyis látok mindent. Amúgy én ezt nem kértem amikor megnyitottam a számlát, csak aztán elromlott a netbank be kellett mennem és otthon vettem észre hogy a nő beállított nekem smseket úgy hogy meg se kérdezte kell e vagy sem.

2020. dec. 8. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Belépsz a netbank felületbe és a beállításoknál megtalálod az SMS értesítéseket. Ki is kapcsolhatod teljesen, vagy megadhatsz limitet, ami alatt nem jelez.
2020. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!