Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen jogköre van a Legal...

Milyen jogköre van a Legal Rest behajtónak?

Figyelt kérdés
Mit tehet meg és mit nem? Előre is köszönöm a segítséget!

2020. nov. 26. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Felszólít.

Ezen kívül nem sok.

Ugyanakkor jó, ha tudod, hogyha végrehajtóhoz kerül az ügyed, akkor sokkal több lesz a tartozásod.

Főleg, ha eleve magas a tartozás összege.

2020. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Zaklathat hogy fizessé' már. Kb ennyi.
2020. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 26. 09:02
 4/12 A kérdező kommentje:
De kijönnek a házhoz? Vagy az a végrehajtó? Nem sok tapasztalatom van velük szerencsére, de most nagyon megijesztettek.
2020. nov. 26. 09:03
 5/12 anonim ***** válasza:
A bírósági végrehajtó mehet ki is foglalhat le, ők csak zaklathatnak. De érdemes fizetni, mert csak rosszabb lesz.
2020. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általában vannak ezeknek a cégeknek személyes eljárói, de nincs jogköre gyakorlatilag semmire.

Így ez max arra jó nekik, hogy talán megtudnak állapodni veled.

Viszont, ha a végrehajtó megy ki hozzád, azt meg kell fizetned.

2020. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, intézni fogom, csak ezt most hirtelen nagyon megrémisztett. Utána kell néznem, hogy egyáltalán mi ez az egész, mert nekem nem rémlik (több éves telefonszámla tartozás). Csak lelki szemeim előtt megjelentek kidobó emberek, kilakoltatás, verőlegények stb.
2020. nov. 26. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval még a tartozasodrol se tudsz. Akkor nézz utána, érdemes lehet bizonyítani hogy nincs tartozásod
2020. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem eszik ennyire forrón a kását (7-es válasz)

A fokozatosság elve:

-munkabér

-bankszámla

-ingóság

-ingatlan


De ezek már csak a végrehajtási szakaszban.

Érdemes megállapodni azzal a céggel , aki átadta a tartozást a Legal Restnek.

Szoktak adni részletet.

Ezzel sok kellemetlenséget elkerülsz.

2020. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, természetesen nem hanyagolom el, intézkedek. Első körben végig kell gondolnom, hogy valóban elmaradtam-e. Ha igen, azt nagyon szégyellném, de nyilván kiegyenlítem. Nem vagyok tolvaj. Csak ez több mint 3 éves, én meg nem tettem el a csekkeket, akkor még nem utalgattam sajnos. Mindegy, köszönöm szépen, beszélek velük és igyekszem felkutatni az adatokat.
2020. nov. 26. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!