Ha revoluton kereskedek kritpovalutaval az mennyire van rendben?

Figyelt kérdés

Nagyon keves penzt teszek ra, kb

6 ezer BCH 4 BTC keves ether


Amolyan játékpénz

Eddig 3x csinaltam meg, hogy amikor nagyot ugrott az árfolyam (kb 3 percig tartott) akkor gyorsan kivettem a penzem igy mar 3 ezer profitom van.

Ez szerintetek okes?

Egyetemista lany vagyok csak zsebpenz kiegeszites


2020. okt. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A te pénzed, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2020. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törvényileg rendben van, ezt leszámítva amit az első mond: te pénzed.
2020. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az adózásról találsz valami információt, szólj ;)
2020. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ez igy gyanúsan könnyen megy
2020. okt. 20. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez azért elég messze van attól, hogy elérje a nav ingerküszöbét.
2020. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Azért kérdezem mert ez igy gyanúsan könnyen megy" Mióta csinálod? Néhány hónapja? Szerencséd volt. Majd nem megy ilyen könnyen, amikor egyszer veszel valamit és esik az ára. És az összes addig szerzett pénzed ott van. És várod, hogy emelkedjen az árfolyam, de nem emelkedik. 3 alkalom alapján úgy gondolod ez így fog menni a végtelenségig és milliomos leszel párezer Ft befektetéssel? :)
2020. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, erts egy kis szoveget: zsebpenz kiegeszitesnek csinalom es kb fel eve. Nem tudok sokat bukni, mert mihelyt van 1000 Ft nyereség kiveszem. Igen volt mar olyan h annyira lement h felet se erte amit betettem, de láss csodát par honap mulva megvolt a nyereség es kivettem:D
2020. okt. 20. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Én értem a szöveget, de a zsebpénzt is elveszítheted, nem az összegen múlik. Fél év az semmi. Te nem érted a szöveget: az volt a kérdésed, hogy "okés-e" az, hogy lottózol és hogy "gyanúsan könnyen megy", mire én írtam, hogy ugyanilyen könnyen el is veszíteheted, biztosan nem régen csinálod.
2020. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!