Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha OTP ATM-vel rakok pénzt a...

Ha OTP ATM-vel rakok pénzt a számlámra vagy a kártyámra akkor a pénzt ott dugjam be az ATM-be ahonnan ki szokta adni a pénzt pénzlevételkor?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10. Tőlem egyszer egy MÁV-os banya meg nem vette el az aprót. Nem volt hajlandó megszámolni csak rávágta az nincs annyi. Nyilván ez nem volt igaz hisz megszámoltam előtte meg honnan tudja rà nézésre? Szóval úgy néz ki ezeknek már semmi se jó. Xd
2020. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: kikértem volna a panaszkönyvet vagy a főnökét. :D mi van ha nincs nálam más pénz, nem utazhatok? a MÁV már túlságosan is sokat képzel magáról.
2020. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ja megértem, nekem nem volt hozzá hangulatom. Annak a nőnek az élet minden területén ilyen lehet a személyisége. Olyan volt mint az ördög, banya vörös hajjal. Utánna még egy ideig láttam ott de utánna már soha többet. Lehet kibsztàk.
2020. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!