Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank aminek normális...

Van olyan bank aminek normálisan működő igényes net bankja van?

Figyelt kérdés
Az OTP bankból most lett elegem, ezek ki csinálnak engem teljesen idegileg, a szar net bankjukkal.

2020. szept. 9. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Mi a problémád vele?

Húsz éve vagyok az OTP-nél és semmi gondom nincs vele - attól eltekintve, hogy néha hó elején, fizetéskor összeomlik :-)

2020. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem enged be a netbankba, állandóan ezt csinálja, amióta meg van a számlám gépen talán egyszer tudtam belépni. Nem fogadja el a jelszót. Újat meg csak személyesen ad vagy postán. Én tuti bankot váltók, ott valami nagy baj van ha nem fogadja el az adataim amiről tudom hogy jók.
2020. szept. 9. 15:17
 3/18 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
41%
A K&H-é biztos jobb, mint az OTP-é, de szerintem az sem egy csúcstechnika. A Magnetnél meg Gránitnál nem kell bankfiókba járnod, ott már rég megcsináltad volna a jelszóváltást.
2020. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ja csak ezek ilyenek úgy néz ki, 2020-ban ezt nem tudják normálisan azonnal megoldani.
2020. szept. 9. 16:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Erste netbankjában minden megtalálható ami kell szerintem és nem szokott technikai gond sem lenni.

Egy-két éve megváltozott a kinézete, a régi nekem jobban tetszett ,de attól még teljesen jó.

2020. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

"Nem fogadja el a jelszót. Újat meg csak személyesen ad vagy postán. "


Akkor nem jól emlékszel a jelszóra, valamit hibásan írsz be.

A jelszó nem adat - azt TE ADTAD MEG.


Nekem SOHA nincs problémám a netbankos belépéssel - kivéve nagy ritkán hó elején, fizetésnapok környékén.


Amúgy nem értem, miért szólod le az OTP-t 3 féle módon is beléphetsz a netbankba:

Számlaszámmal

Saját azonosítóval

QR-kóddal


Valószínűleg nem jól emlékszel a jelszavadra (velem is előfordult már más oldalakon) - de az nem az OTP hibája , "a hiba az Ön készülékében van" :-) s akkor más banknál sem fog beengedni, ha nem tudod a jelszót.

Jó igen, tudom, jelszóváltás, stb.

2020. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom a jelszót, és semmi módszerrel nem enged be.
2020. szept. 9. 21:11
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem elegem van ebből a bankból teljesen.
2020. szept. 9. 21:12
 9/18 A kérdező kommentje:
2 próbálkozás után meg letilt 24 órára. Olyan mintha direkt szpatnának. Legalább csinálna meg, azt adna jelszó sms ben masikat vagy emailben.
2020. szept. 9. 21:13
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg hogy online nem tud már valamit csinálni azt se hiszem el. Gondoltam akkor kérek új jelszót, azt sem engedi. De segiteni se akarnak. Már teljesen le szerepeltek előttem. Abban sem vagyok már biztos ha bemegyek akkor jó lesz. Azt se tudom mennyi fizut kaptam mert nincs sms szolgáltatás nekem csak a netbank. Xd fszom ki van ezekkel.
2020. szept. 9. 21:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!