Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank aminek normális...

Van olyan bank aminek normálisan működő igényes net bankja van?

Figyelt kérdés
Az OTP bankból most lett elegem, ezek ki csinálnak engem teljesen idegileg, a szar net bankjukkal.

2020. szept. 9. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Az MKB Netbankár is teljesen jó.
2020. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

K&H teljesen jó.


De ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2020. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, 6-os vagyok, tegnap este DIREKT A KEDVEDÉRT beléptem az OTP netbankjába és érdekes módon semmi problémám nem volt vele, simán beléptem.


Hidd el, hogy valamit nem jól csinálsz. A 20 év alatt egyszer engem is letiltott 24 órára - csakhogy akkor sem a netbank volt a rossz, hanem én írtam be rosszul a jelszót., azért írtam, hogy valószínűleg veled van a gond.


És igen: "ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye" :D


Átmehetsz másik bankhoz, de lehet, ott is így fogsz járni más alkalommal.

2020. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Az Erste netbankjától meg óva intelek: többször hallottam már, hogy a felhasználható egyenleget nem mindig mutatja pontosan.
2020. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja azért nem enged új jelszót se kérni, meg semmit az égvilágon. Azt már nem tudod rám kenni.
2020. szept. 10. 08:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Ó, itt milyen kulturáltan tudsz írni, kérdező. Privátban meg az anyámat szidod. Így is van, így kell csinálni: ha valami nem megy ésszel, akkor "erőből" kell megoldani :D Ja, meg ocsmánysággal, trágársággal :-(
2020. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elég sok tippet kaptál másik bankra de mintha az nem érdekelne csak az OTP.
2020. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Telefonon sem tudták megoldani, most már mindenképpen be kell menni. Új jelszót se enged, nincs számomra engedélyezve. Na én lennék a hülye? Te mi csinálnál? Na erre varjatok gombot.
2020. szept. 10. 13:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!