Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom visszaszerezni a...

Hogyan tudom visszaszerezni a pénzt?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete véletlenül utaltam az Estynow.comra és most levont a számlámról 12000ft ot azt hogyan tudnám visszaszerezni és hogy ne vonjon le többet?
2020. aug. 26. 14:47
 1/2 xswerdy ***** válasza:

ha utaltál, akkor hogy vont le megint? Rendszeres utalást állítottál be? Akkor vond vissza. Vagy ez kártyás fizetés volt, és valami rendszeres szolgáltatást rendeltél meg? Aminek heti díja van? Akkor azt mondd le.


Vagy semmit se rendeltél, és tök véletlenül utaltál? Akkor írj a cégnek, hogy nem rendeltél semmit, tévesen utaltál, utalják vissza. Ha nem teszik, jogi útra terelheted.

2020. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ingen a második opció volt hogy előfizetős szolgáltatás lett de sikerült lemondanom a cég honlapján
2020. aug. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!