Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok ez ellen valamit intézni?

Tudok ez ellen valamit intézni?

Figyelt kérdés

Van egy tartozásom amit részletre meg kértem.

Első részletet befozettem 15.elött. Másodikat már 20án lellett volna de mivel ünnep volt 19én befizettem. Erre a Kutas és Ollár behajtó tiltotta a számlám. Amire csak a családim megy és abbol levontak 23ezret. Vissza tudom azt a pénzt szerezni? Jógtalanul vontak annyit a családimból? Tudtommal családibol nem vonhatnak semennyit. Ti mit tudok ezekkel kapcsolatban?


2020. aug. 26. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a behajtót és beszélsz velük.
2020. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elhajtanak mindenféle jogszabájos szarsággal.

Saját malmukra hajtják a vízet.

Hívtam írtam is dokumentumokat is csatoltam mivel bizonyitottam feléjük h miből vontak.

2020. aug. 26. 14:18
 3/4 xswerdy ***** válasza:
behajtó nem tilthatja a számlát. Nem végrehajtó? A részletfizetést engedélyezték is, vagy te csak megkérted, és annak szellemében fizetgettél?
2020. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd postán a családit, úgy nem tudnak tiltani belőle.
2020. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!