Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTPdirekt internetbank...

Az OTPdirekt internetbank igénylése és használata ingyenes?

Figyelt kérdés
Most keresgélem a neten de nem igazán találom. Szeretnék Zöld bankszámlakivonatot igényelni de nem tudom, hogy ingyenes e.
2020. aug. 14. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős úgy tudom. Hirdetményt kellene megnézni amelyik csomagban vagy.
2020. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bankodnak van 24/7ben működő telefonos ügyfélszolgálata


[link]

2020. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xswerdy ***** válasza:
50%
a legtöbb banknál ingyenes a netbank, az OTP talán az egyetlen kivétel, legalábbis társasházként ott fizetünk érte. Talán magánszemélyként ott is ingyenes, de nézd meg a bank kondíciós listáját.
2020. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Apukám otp-s, van netbankja, de 65 évesen viszonylag keveset használja. Szerintem ha fizetős lenne, már rég lemondta volna. A K&H, Takarékbank és Raiffeisen biztosan ingyenes, nem hinném, hogy az OTP-nél pénzbe kerülne.
2020. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket :)
2020. aug. 14. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Függ a számlacsomagtól is. Van olyan csomag, amiben ingyenesen jár, de van ahol 150 Ft / hó. OTP Juniorban elméletileg van ez a díj, néha vonják, néha nem.
2020. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!