Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H banknál igényelhetek 17...

A K&H banknál igényelhetek 17 évesen Mastercardot?

Figyelt kérdés
Maestrom van, de kezd frusztráló lenni hogy nem tudok vele online fizetni

2020. aug. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos... Meg kell várnod a 18-at. Nem is értem, hogy mi egyáltalán a Maestro létjogosultsága.
2020. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is pontosan erre gondoltam, ugyanarra jó mint a mastercard, csak sz*rabb
2020. aug. 11. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szarabb?

Nagyon ritka az olyan oldal,ami ne fogadná el,cserébe olcsóbb.


Mi nem tetszik benne?

Online nem tudsz fizetni? :D

Az nem lehet!

2020. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Steam, minden Apple saját dolog, külföldi weboldalak. Igen, az nem tetszik benne hogy nem fogadják el szinte sehol ahol használni szeretném
2020. aug. 12. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csatold paypalhoz,mert elvileg lehet
2020. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet paypalt csatolni.
2020. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KH Csoport ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Rendszeresen figyelemmel kísérjük a K&H Bankot érintő kérdéseket, így találtunk rá az Ön kérdésére is. A K&H Bank 18 év alatt elérhető ifjúsági számlacsomagjaihoz Maestro típusú bankkártya igényelhető, a 18+ ifjúsági számlacsomag mellé pedig a Maestro vagy a Mastercard típusú bankkártyák közül lehet választani. Alapvetően a Maestro bankkártyák is alkalmasak online vásárlásra, ám ennek részleteiről az adott kereskedők/ webshopok oldalain célszerű tájékozódni. További információkat ifjúsági ajánlatainkról a következő linken olvashat: [link] Bízunk benne, hogy tudtunk Önnek segíteni! Üdv.: K&H Csoport
2020. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!