Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bocsánat ilyent még nem...

Bocsánat ilyent még nem csináltam ezért írok ide.Bankba sorszámnál mit kell nyomnom?

Figyelt kérdés
Hátha tud segíteni valaki.Erste bankba kell bemennem pénzt utalni egy számlaszámra.Az lenne a kérdésem ,hogy gondolom,sorszámot kell nyomnom.Melyiket kell választanom a felsorolásnál?
2020. júl. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos mi nem tudjuk, hogy az adott gépen melyik sorszám lesz, de magyarul ki lesz írva, ha meg nem megy az őr segíteni fog!
2020. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet kelleni fog ,azon gondolkodtam talán utalás vagy valami hasonló talán lesz😊
2020. júl. 21. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Kérj ott segítséget

Mondjuk már kellett ott lenned amikor a szamladat nyitottad. Bemész a biztonsági őr útba igazit.

2020. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
szinte 100%, hogy a lakossági ügyfelek - pénztár opciót kell választanod, de az őr valóban készségesen útbaigazít majd.
2020. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2020. júl. 21. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
4: de miért pénztár ? Utalni szeretne, nem befizetni, azt írja.
2020. júl. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. azért írtam, hogy szinte 100%, mert nem vagyok benne teljesen biztos, de az utalásokat általában a pénztárban szokták intézni, nem egy külön bent ülő ügyintéző. nem tudom, hogy ez minden bankban így van-e, de nekem több különbözőben van számlám, ott a pénztárban szokták, elképzelhető, hogy máshol másképp van. azért nem tartom viszont valószínűnek, hogy másképp van, mert ez tűnik logikusnak, pénzforgalmi ügyintézés, amivel a pénztár szokott foglalkozni. de tényleg nem 100% :)
2020. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!