Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért választja mindenki az...

Miért választja mindenki az OTP-t? Mi ez a berögződés?

Figyelt kérdés

Másik bankban vagyok ügyintéző és egyszerűen nem fér a fejembe hogy az átlag ember bankolása csak az OTP-ig vagy max a Takszövig megy el. Miért ragaszkodnak annyira hozzá??? Hát olyan drága mint a p...a.

És olyan összegekkel békélnek meg az emberek amiket más banknál nem is kéne fizetni.

Presztízsnek se mondanám az OTP-t, vagy ha annyira ragaszkodnának a magyarsághoz, az OTP 70%-a külföldi tulajdon.


Mi ez a berögzött ragaszkodás?

Saját tapasztalatból az OTP rendszere amivel dolgoznak, őskori. Azért mondom mert én mint bankos tudom... A hiteleik nálam kiverik a biztosítékot, hogy úgy dobálgatják a nagyösszegű LIKVIDITÁSI TARTALÉKNAK szánt hitelkereteket, hogy az ügyfél teljesen eladósítja magát. A hitelek drágaságáról nem is beszélve...


Valaki magyarázza már ezt el nekem...

Nem akarom elmondani melyik banknál dolgozom, de számos bankot tudnék felsorolni ami színvonalasabb....


Mindenből a legjobb és a legolcsóbb kell az embereknek, jó minőséget alacsony áron. akkor miért érik be a drága rosszal?? Ennyire nem akarnak utána járni?...



2020. júl. 6. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg olyan bankot, biztosítót, stb. választok, akinek az adott lakhelyemen van kirendeltsége. Nekem a személyes kontakt lehetősége többet ér egy párszáz/párezer forinttal olcsóbb szolgáltatásnál.
2020. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!