Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy egyszerű számlanyitással...

Egy egyszerű számlanyitással tudok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, teljesen új vagyok ebben a dologban, s az lenne a kérdésem, hogyha én nyitottam egy Junior Számlát az Otp-nél, es ehhez küldenek majd egy bankkártyát ugye, akkor azzal tudok regisztrálni pl Netflixre/egyéb ilyen oldalakra/rendelni? Vagy ehhez más “fajta” bankkártya kéne? Köszönöm ha valaki megértette ezt, es segít is :D

2020. júl. 6. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Visat vagy Mastercardot kapsz, akkor igen. A Maestro egy csomó ilyennél nem működik (Spotifyt pl biztosan tudom).
2020. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet vele. OTP Junior számlához teljesértéká Mastercard Online kártyát adnak. 18 éves kor felett lehet igényelni webkártyát, ami egy virtuális kártya. Előnye, hogy el lehet rá különíteni pénzt, valamint kártyaadat-lopás esetén nem egy új fizikai kártyát kell csináltatni. Ez havi 100 Ft ha jól tudom.


Ha már elmúltál 18, akkor javaslom, hogy nyiss egy Revolut fiókot. Oda fel tudod tölteni a pénzt és van virtuális kártya ingyen. Ez ad egy plusz biztonságot.

2020. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!