Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges szülő nélkül...

Lehetséges szülő nélkül megoldani az online számlanyitást?

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem be a 18-at, majd fél év múlva leszek annyi. Viszont szeretnék diákmunkát vállalni, szóval kellene számlát nyitnom. Az OTP oldalán láttam, hogy van online számlanyitás a junior számlánal is. Ha online csinálom, akkor ugyan úgy be kell mennem valamikor? Meg tudom kerülni valahogy a szülői beleegyezést?

(Igazából anyukám nagyon maradi, és nem érti meg, hogy minek számla egy "kisgyereknek", én viszont bizonyos okok miatt nem szeretném, ha a fizetésem neki utalnák.)


2020. jún. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kelleni fog hozzá szülő, mivel te még csak korlátozottan vagy cselekvőképes, nem írhatsz alá egyedül.
2020. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áh... Akkor muszáj lesz meggyőzni anyámat...

Köszi a választ:)

2020. jún. 8. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok, nem rosszból kérdem de mennyi idős anyukád? Azért 2020-ban még mindig ott tartani hogy a bankkártya/számla az sátántól való dolog. :D
2020. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

51 éves. Igazából elég fura felfogása van, tudom...:D

Mostanában ahogy látja reklámokban, hogy jobb online intézni dolgokat, bankkártyán keresztül, mindig felháborodik, hogy mi van azokkal, akiknek nincs rá lehetőség... Pedig amúgy ő pl meg tudná oldani, csak egy csomó minden elől elzárkózik :D

2020. jún. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!